800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Kvalitní potisk - větší a pravidelné odběry
Gitterboxy,Mars bedny,KLT přepravky,KTP boxy
Katr
Stavební stroj
Bagr
5 nejnovějších nabídek
Půjčujeme dodávky
Drť PP
Sedák rovný (Podlepený) 510x420x60
Vlastní konstrukce licích zařízení
PS Edistir SR 550 natur

DEMO - sledování a záznam teploty přes internet

26/06/2014

 

iSD-TC poskytuje dálkové sledování a záznam teploty na 2 nezávislých kanálech, s termočlánky typu J, K, T, E, R, S, B, C, N, L. Umí spustit alarm při dosažení nastavených mezí, při výpadku napájení a stavy odesílat e-mailem. K dispozici jsou také 2 relé pro sepnutí např. světelné houkačky nebo sirény. Přístroj je ideální pro aplikace jako jsou serverové místnosti, laboratoře, muzea, sklady nebo jiné vzdálené prostory a zařízení. Pro sledování a záznam teplot není potřeba speciální software. Všechny funkce jsou jednoduše dostupné z vašeho prohlížeče internetu. K dispozici je i model iSD-TH pro sledování teploty, relativní vlhkosti a rosného bodu.

 

Kliknutím na odkaz níže se připojíte k iSD-TC, který je umístěn v sídle naší společnosti a monitoruje venkovní teplotu a teplotu v serverovně, pomocí 2 termočlánků typu K.

 

 

Pro správné zobrazení grafů, musíte mít ve vašem internetovém prohlížeči aktivní podporu jazyka JAVA®. Pokud tomu tak není, můžete si Javu zdarma stáhnout na stránce výrobce www.java.com

 

Více informací a ceny iSD série najdete na našem e-shopu viz odkazy níže. V případě dalších dotazů prosím kontaktujte naše prodejní oddělení.

 

 

JAKAR Electronics, spol. s r.o.

Fryštátská 184
Karviná
733 01
Česká republika

Tel.: +420 596 311 899
Fax: +420 596 311 114
E-mail:
Internet:

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU