800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Servis stroje PeTeWe PFS-30CNC
Otočná část
Výroba dle přílohy
Nosné rameno
Výroba připínáčků
5 nejnovějších nabídek
Sáček pro balení potravin 390×390+0+0
Sáček/pytel pro průmyslové využití
Taška
SAVA
INWORK P-S-V

Den Země pokořil všechny rekordy!

12/05/2016

 

Ve Starém Městě – 1. května 2016 – Po tři poslední dubnové dny probíhaly v areálu společnosti REC Group ve Starém Městě oslavy DNE ZEMĚ. Největší ekologický svátek slaví už léta lidé na celém světě, ve Starém Městě se tak letos stalo už podeváté. První den oslav patřil mateřským školám – slavit přišlo1 950 dětí, druhý den oslavy navštívilo 1 200 dětí školou povinných (ZŠ) a v sobotu, kdy se brány areálu otevřely veřejnosti, se v zahradě pod majákem bavilo a vzdělávalo neuvěřitelných 9 780 velkých i malých návštěvníků. Celkový počet všech, co ve Starém Městě oslavili DEN ZEMĚ, tak letos dosáhl počtu12 930 osob.

Organizátory DNE ZEMĚ byli holding REC Group a spolek Rosnička. Záštitu nad akcí převzali senátor Ivo Valenta, hejtman Zlínského kraje Stanislav Mišák, náměstek hejtmana Zlínského kraje Ivan Mařák, starosta Uherského Hradiště Stanislav Blaha a starosta Starého Města Josef Bazala. Generálním parterem akce byla společnost HP Inc Czech Republic a regionální partneři NIO a PREMO. Hlavními partnery byly společnostiRUMPOLD a EKOKOM.

DEN ZEMĚ PRO ŠKOLKY A ŠKOLY

 

Čtvrteční a páteční dopoledne se v rozhlehlé zahradě a na prostranství před Kongresovým centrem houfovaly hloučky natěšených dětí, které si tu zkoušely vědomostní kvízy, testovaly zručnost, rychlost a pohotovost, na každém kroku se ekologicky vzdělávaly a především se královsky bavily. Dopřáli jim to ostatně nejen organizátoři bohatým programem, ale přálo jim také počasí, které se vprostřed týdne umoudřilo a vyměnilo smutné dešťové mraky za veselé jarní sluníčko.

DEN ZEMĚ si vzal za cíl formovat ekologické myšlení dětí již od nejútlejšího věku. Malí návštěvníci si tak odtud odnášeli spoustu velkých poznatků pro budoucí život a vedle toho si dosyta užili nejen typických atrakcí areálu REC Group (originální KOVOZOO, maják ŠROTÍK, loď NADĚJE, letadlo L610 a atraktivní zákoutí rozlehlé zahrady či stylového Kongresového centra). Pro ty nejmenší bylo v Pohádkové zahradě připraveno deset soutěžních stanovišť, animační program s klauny nebo dráha pro dětská vozítka, pro ty školou povinné pak EKOOLYMPIÁDA.Všem byly k dispozici skákací hrady, trampolíny a koloběžky, malování na obličej, tvořivá dílna ve vagonu, na lodi soutěže s piráty, v letadle prohlídka s letuškou, v Kongresovém centru promítání, výtvarné dílničky nebo interaktivní komentovaná výstava ŽIVOT S HMYZEM. O zábavu v zahradě se jak jinak než bravurně postaral JIŘÍ HADAŠ s prasátkem PIGY v jejich KOUZELNÉM KABARETU.Vláček STEELINKA provezl malé návštěvníky rozlehlým areálem, který si pak z výšky mohli prohlédnout také z majáku či vyhlídkových lávek.

 

Více informací najdete zde

 

GELPO s.r.o.

Bohuslavice u Zlína 286

Bohuslavice u Zlína

763 51

Česká republika

 

Tel.:+420 573 036 702

Mob.:+420 739 064 961, 734 758 017

Fax: +420 573 036 705

E-mail: info@gelpo.cz, obchod@gelpo.cz

Internet: www.gelpo.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU