800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Výroba obalu dle přílohy
Krycí deska
Výroba zábradlí
Obrábění dle přílohy
Obaly,boxy,palety
5 nejnovějších nabídek
Předúprava žárového zinku - Sweeping
Profily z kompozitu WPC
Zatravňovací plastový systém
Výměna dopravního značení
Soustruhy - polo/automatické A 40 C

DFTA Award pro firmu Panther

06/02/2013

 

Na veletrhu ProFlex ve Stuttgartu byly předány ceny v soutěži, kterou pořádá DFTA. Tato soutěž je každoroční přehlídkou, která ukazuje, jaké pozitivní výsledky byly dosaženy v oblasti flexo preprintu a přímého flexografického tisku na vlnité lepence. První místo obsadila firma Panther Print v kategorii vlnitá lepenka/preprint s červeným lesklým tiskovým obrazem Rotkäppchen Halbtrocken pro značku sektu. Tisk je proveden v 5 barvách+lak v 48linkovém rastru v nejvyšší kvalitě.

Tím splnila firma Panther vytyčený cíl DFTA mottem „Alles Flexo“. Současně je toto ocenění velkým úspěchem pro firmu Panther Print a její spolupracovníky z Wustermarktu, která byla v roce 2011 nově zřízena. Tam byl prvně instalován 8barvový tiskový stroj s lakem, který pracuje s vodou ředitelnými flexotiskovými barvami neobsahujícími minerální oleje. Standardem pro světově nejmodernější zařízení je rastrový tisk s 60 linkami/cm, který splňuje náročné požadavky na kvalitu tisku.

V minulých měsících byly ve Wustermarktu zhotoveny četné tiskové zakázky, které měly více než 5 barev + lak. Vysoká přesnost soutisku při potiskování papíru je hlavní předností strojů preprint. Tiskový motiv pro obal na 6 lahví sektu byl vytištěn na papíru plošné hmotnosti 145 g/m². Dominujícím prvkem obrazu je originální láhev, jejíž červený pásek na krku na kartonu fotorealisticky září.

 

obal_428

 

www.packaging-cz.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU