800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Rekonstrukce fasády a oplocení
Plastový materiál
Rekonstrukce mostu
Oprava střechy objektu
Dřevo
5 nejnovějších nabídek
Komíny TUMA s nejlepším poměrem ceny a kvality
Komíny TUMA s najlepším pomerom ceny a kvality
Frézka konzolová FGH 32
Frézka nástrojařská FUW 315/ III
MAHO 1000 Frézka nástrojářská

DIMENSION DATA BYLA CERTIFIKOVÁNA JAKO TOP EMPLOYER EUROPE 2013

25/04/2013

 DIMENSION DATA byla certifikována jako TOP EMPLOYER EUROPE 2013 logo_284_01

Certifikace potvrzuje závazek společnosti Dimension Data ke svým zaměstnancům v rámci evropských podniků

 

Praha, Česká republika – 23. dubna 2013

Společnost Dimension Data, globální poskytovatel IT řešení a služeb, oznámila, že byla organizací CRF Institute certifikována jako Top Employer Europe 2013. Certifikace potvrzuje závazky společnosti Dimension Data k zaměstnancům napříč evropskými pobočkami.

 

Organizace CRF Institute, specialista v oblasti mezinárodního výzkumu v řízení lidských zdrojů a pracovních podmínek, certifikovala Dimension Data po skončení svého ročního výzkumu politik lidských zdrojů a praktik zaměstnavatelů v Evropě. Jednotlivé společnosti byly zkoumány a hodnoceny na základě těchto kritérií: Primární a sekundární výhody a pracovní podmínky, vzdělávání a rozvoj, kariérní rozvoj a kulturního managementu.

 

Steven Veenendaal, člen představenstva s CRF Institute: „Vynikající zaměstnanecké nabídky, které certifikovaní Nejlepší zaměstnavatelé mají pro své zaměstnance, jsou známkou vysoké podpory pro vyhledávání talentů. Nejedná se jen o zajišťování aktuální potřeb zaměstnanců, ale také o možnosti, které je připraví pro jejich další kariérní postup v rámci organizace. Top zaměstnavatelé jasně ukazují, že oceňují a podporují své zaměstnance.“

 

Dimension Data provádí průzkumy spokojenosti zaměstnanců a mezi časté komentáře poskytované zaměstnanci patří: „Práce v Dimension Data, mi umožňuje pracovat na zajímavých a náročných projektech… poskytuje prostředí pro práci s velkými klienty, a podporující a výjimečné lidi… nabízí schopnost odlišit se v rychle se měnícím prostředí… je zde velká odpovědnost, týmová práce, profesionalita a příležitosti k rozvoji.

 

Petr Katzer, obchodní ředitel Dimension Data Czech Republic říká: „Jako společnost poskytující IT služby jsme si vědomi odhodlání a odpovědnosti našich zaměstnanců k jejich práci. Oni jsou klíčovými faktory úspěchu Dimension Data. Spoléháme se na jejich znalosti a zkušenosti, kterými pak zajišťují služby pro naše klienty.

 

"Ve společnosti Dimension Data se snažíme vytvářet prostředí, kde jsou naši zaměstnanci nejen motivováni pro jejich nejlepší výkony, ale jsou také uznáváni a odměněni za své úsilí. Naše vysoké výkony usměrňujeme prostřednictvím procesů řízení výkonnosti, které současně definují roli zaměstnanců a jejich kariérní dráhu. To je podporováno významnými investicemi do vzdělávacích kurzů, což podtrhuje naši podporu k učení a rozvoji. Naše odměnové programy oceňují jednotlivce za vynikající výkon a odpovědnost k našim hodnotám týmové práce: Závazek klientům, Vysoká profesionalita, Partnerství, Pro-aktivita a Multikulturní kompetence, se zaměřením na technickou dokonalost uznávání,“ dodává P. Katzer.

 

 

O Dimension Data

Společnost Dimension Data byla založena roku 1983, je poskytovatelem ICT služeb a řešení využívající vlastní technologické specialisty, zajišťující dodávky na globální úrovni a s podnikatelským duchem pro urychlení obchodních ambicí svých klientů. Dimension Data je členem NTT Group. 

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU