800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Střecha pro RD, stavba krovu
Montáž ocelové konstrukce a opláštění
Zemní práce
Elektromotor
Pracovní oděvy
5 nejnovějších nabídek
Pogumovaná kladka z oděruvzdorně směsi
Bužírky na ochranu kabelů
Pokládka zámkové dlažby
VOLVO FH13 440 42T 2007 EURO 5
KRONE SDP 27 Profi Liner 2017

Ekologické zpracování plastů

04/09/2014

logo_small_250

 

Dovolte nám představit naší firmu Revoprofil, s.r.o. ,která se zabývá zpracováním PVC. Naše společnost je tady proto, aby vyhověla vašim potřebám a přáním. Nabízíme služby v oblasti zpracování PVC, a to mletí PVC (pulverizer), drcení PVC (odřezky parapetů, okenních profilů atd.) či přípravy výhodných směsí pro výrobce z PVC. Směsi připravujeme buď z vlastní suroviny nebo ze suroviny zákazníka.

Při výrobě našich výrobků nevzniká žádný odpad, který by nebyl znovu zpracováván. Pečlivě dbáme o životní prostředí a tím také snižujeme vlastní výrobní náklady. Proto jsou naše výrobky kvalitní, hezké a cenově velmi příznivé. Veškeré naše produkty jsou vyráběny v Evropě. Samozřejmě nemáme nic proti asijským, americkým nebo australským produktům. Jsme však evropský výrobce, prodáváme v Evropě a dáváme práci evropským zaměstnancům. Jednoduše: prostá snaha o podporu evropské ekonomiky. 

Naše výrobky z PVC jsou ekologické, veškerý materiál se zpětně recykluje a zpracovává. Naopak do vlastních plastových parapetů může být přidáno maximálně 10% recyklátu, zbytek je vše z čistého PVC granulátu. Ostatní recyklát se prodává jiným zpracovatelům nebo se z toho vyrábí druhořadé produkty ve stavebnictví např. podložky pod armování do betonu atd. 

Zboží prochází hygienickou atestací a je zdravotně naprosto nezávadné. Při nákupu tohoto druhu materiálu je nutné být obezřetným. Na trhu je z minulosti dovezených ještě značné množství zdraví škodlivých produktů. Jejich umístěním nad topením se do obytného prostoru mohou uvolňovat jedovaté látky. Je potřeba zvážit nákupy produktů nejasného původu nebo nepodložené hygienickými atesty. 

Zboží dopravujeme vlastními automobily případně auty dodavatelů materiálu nebo spedičními firmami. Z tohoto důvodu jsme schopni přepravit v podstatě jakékoli množství na jakékoli místo v Evropě ve velmi krátké době.

foto_-_vrobn_zvod_800

 

REVOPROFIL s.r.o.

Oldřichovice 738
Třinec
739 61
Česká republika

Mob.: + 420 775 416 346, 777 482 010
E-mail:
Internet:

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU