800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Ostraha vánočních trhů a funkce správce tržiště
Ochranné pracovní prostředky
Oprava výtluků na MK
Vrata
Snížení energetické náročnosti administrativní budovy
5 nejnovějších nabídek
SADA - komplet těsnění na 1 italský vršek 1/2" - U2/268H
Kolečka Steinco
Přepravní EUROBOX 1200x800x900 5VVL
Papír antikorozní - Role, SVIK š.750, 106g/m2
Paleta lisovaná INKA F10 - 1200x1000x140 - nosnost 900kg

Ekologicky šetrné sklo od Guardianu určené pro trvale udržitelné budovy

15/04/2013

Praha, 12. 4. 2013 – Koncept zelených budov je trendem už několik desetiletí a je stále na vzestupu. Takovéto budovy jsou ohleduplné k životnímu prostředí po celou dobu svého životního cyklu – zohledňují „zelená“ kritéria od samotného začátku projektu, při výběru pozemku přes proces výstavby a provoz budovy až po případnou renovaci anebo likvidaci. Efektivně využívají energetické a přírodní zdroje. K dosažení tohoto cíle do značné míry přispívá například správně zvolené sklo. Společnost Guardian a její produkt SunGuard® Advanced Architectural Glass splňují náročné požadavky na sklo, díky kterým je možné označovat budovy jako ekologické a „zelené“.

 

Projektování budov, které zkvalitňují vnitřní prostředí a současně chrání přírodu, je cílem metodiky hodnocení LEED (Leadership in Energy and Environmental Design), kterou vytvořila americká Rada pro ekologicky šetrné budovy. Metodika LEED propaguje trvale udržitelné budovy udělováním bodů za nižší spotřebu energie, zlepšení kvality vnitřního prostředí a podporu celostního, trvale udržitelného přístupu k budovám.

 

Ve většině případů je splnění požadavků metodiky LEED dobrovolné, avšak stále více zákazníků z veřejného i soukromého sektoru na jejich splnění trvá. Produkt SunGuard® Advanced Architectural Glass vám umožní získat body v pěti ze sedmi kategorií hodnocených touto metodikou.

 

Jen málo materiálů dokáže učinit budovu ekologicky šetrnější rychleji než vysoce účinné sklo. Produkty SunGuard® nabízejí největší výběr povrchově upravených, pokovených skel na světě – získáte tak vámi požadovaný ohromující vzhled a současně komfort, funkčnost a energetickou úspornost.

 

Více najdete zde

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU