800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Servis - řetězové kladkostroje
Výroba dílů dle přílohy
Měřící hřídel
Aplikace na propojení iPhone s PC s OS Windows
Aktualizace webu
5 nejnovějších nabídek
BRUSKA DVOUKOTOUČOVÁ BSL 500
Opracování / čištění / finální úprava a balení polotovarů z výroby - volná kapacita
Nabízíme volné kapacity - balení / pytlování – např. pelety, uhlí na gril….
Nosič kontejnerů DAF LF
Truhlářská výroba

Elektrické otočné závory R4-EM

15/10/2013

 

southco_300

Společnost Southco rozšířila řadu R4-EM o utěsněné provedení odolné proti korozi, určené do venkovního prostředí


Společnost Southco® nedávno rozšířila svou typovou řadu elektronických otočných závor R4-EM o verzi vhodnou pro venkovní použití. Závora je vyrobena z dílů z korozivzdorné oceli a z oceli s korozivzdornou povrchovou úpravou a její aktuátor je plně utěsněn a chráněn před nepříznivými vlivy prostředí. Díky tomu je závora Outdoor R4-EM vhodná pro spolehlivé uzavření dveří a jejich elektronické uzamčení i v prašném a vlhkém prostředí.

 

zavora_239

 

Vestavěné elektronické ovládání umožňuje snadnou integraci s externím řídicím systémem a flexibilní, plně zakrytou instalaci, odolnou proti vandalům a vhodnou pro množství aplikací ve venkovním prostředí.


Díky velké pracovní a závěrné síle zajišťuje Outdoor R4-EM spolehlivou funkci v náročných úlohách. Outdoor R4-EM lze ovládat vstupy z libovolného zařízení pro kontrolu přístupu, a poskytuje tak konstruktérům maximální flexibilitu i v nepříznivých pracovních podmínkách.


Sonny Van Ngo, Field Applications Engineer společnosti Southco, dodává: „Otočná elektronická závora Outdoor R4-EM od společnosti Southco umožňuje elektronicky kontrolovat přístup v náročných pracovních podmínkách, kde takové řešení dříve nebylo možné použít. Outdoor R4-EM je skvělá volba pro použití ve venkovním prostředí, kde se požaduje elektronická závora odolná proti vlhkosti a korozivním vlivům.“


Další informace o kompletní řadě otočných elektronických závor R4-EM získají zájemci na www.southco.com nebo prostřednictvím e-mailu na nepřetržité službě zákaznické podpory na adrese info@southco.com.


Společnost Southco je přední světový dodavatel technických řešení pro přístup, včetně zámků, uzávěr, závěr, pantů a klik a dalšího příslušenství pro použití v lodích, při výstavbě sítí, telekomunikacích, výpočetní technice, automobilovém průmyslu, letectví, hromadné dopravě, terénní a stavební technice, rekreačních vozidlech/karavanech, průmyslových strojích a vzduchotechnice.
Southco se specializuje zejména na zakázková technická řešení a poskytování globální podpory svým hlavním zákazníkům.
Společnost si klade za cíl stát se virtuálním technickým centrem pro technická řešení přístupu a poskytovat služby špičkové kvality pro dosažení maximální spokojenosti zákazníků. Závazek společnosti Southco vůči svým zákazníkům zní spojovat, vytvářet a inovovat k nalezení nejlepšího řešení pro každý technický problém v oblasti přístupu.

Southco Manufacturing Limited
Touch Point
Wainwright Road
Warndon, Worcester WR49FA
UK
Petra REICHLE
Telefon: +44 (0)1905 346567
Fax: +44 (0)1905 346501
preichle@southco.com

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU