800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Konektory
Lokální oprava střechy
Dýchací přístroje
Použité tvářecí stroje znáček TRUMPF, AMADA
Barevné kovy
5 nejnovějších nabídek
Prodej brambor konzumních odrůd Adéla a Terka žluté, dále Bela a Redana červené
Vštřikovací HDPE drť
Drť HDPE PE 500
Převodník pro termoelektrické snímače typu K, J, S, B, L
Převodník pro odporové vysílače s proudovým výstupem 4 - 20 mA

Energetické fórum & Teplárenské dny 2015

02/04/2015

Vážená paní, vážený pane,

jménem společnosti P A R E X P O,  s.r.o. si Vás dovoluji pozvat na odborné semináře a konference probíhající v rámci dvoudenní akce Energetické fórum & Teplárenské dny. Vybíráme pro Vás 3 nejzajímavější odborné konference a semináře.

 

1. Úspory energií v obcích a městech - středa 8. dubna 2015, KC Nové Adalbertinum, Hradec Králové. Seminář určený nejen zástupcům měst a obcí, ale také správcům budov i energetikům. Na semináři se seznámíte s fungujícími projekty a příklady možných úspor energií v budovách.

PODROBNOSTI O SEMINÁŘI

 

2. Energetické využití odpadů a odpady z energetiky - čtvrtek 9. dubna 2015, KC Nové Adalbertinum, Hradec Králové. Tradiční konference má letos zajímavý program - zástupce ředitele odboru odpadů z MŽP nás seznámí s aktuálními informacemi z odpadového hospodářství, ředitel ČAOH Ing. Havelka představí výsledky studie - jaké jsou v ČR konkrétní možnosti energetického využití odpadů. Dále bude velmi zajímavá přednáška o rakouských zkušenostech, jak vyrábět tuhé alternativní palivo (TAP) z komunálního odpadu. Společnost VALMET, partner konference, představí vysoceúčinné jednotky pro energetické využití odpadů a mnoho dalšího.

PODROBNOSTI O KONFERENCI

 

3. Průmyslová energetika - čtvrtek 9. dubna 2015, KC Nové Adalbertinum, Hradec Králové. Konference zaměřená na energetiky výrobních společností, která v jednom dni shrnuje všechny legislativní požadavky kladené na průmyslové podniky. I v průmyslových podnicích je třeba šetřit, a tak se podíváme i na realizaci úspor pro průmysl.

PODROBNOSTI O KONFERENCI

 

Během 8. a 9. dubna se v Hradci Králové uskuteční celkem 9 konferencí a seminářů, a to pod hlavičkou akce Energetické fórum & Teplárenské dny 2015. Tato akce proběhne v prostorách Kongresového centra Nové Adalbertinum v Hradci Králové.

V případě zájmu Vás žádáme o potvrzení účasti v přiložené přihlášce a těšíme se na Vás.


Průmyslová energie

Úspory energií v obcích a městech

Energetické využití odpadů a odpady z energetiky VEP

 

S přátelským pozdravem

 

Ing. Adéla Trávníčková
PAREXPO, s.r.o.
V Ráji 501
530 02 Pardubice

telefon : 466 415 831
Email: travnickova@parexpo.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU