800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Sklíčidla na soustruh
Izolační pouzdro
Výroba krytů
Vyřízení dotací na výtahy
Sanační omítky a nátěry fasády
5 nejnovějších nabídek
Pásová pila MEBAeco 335
Svařovcí zdroje NEOMIG - kompaktní
PLAZMOVÁ TECHNOLOGIE - Kjellberg
Ocelová lana
Evidence – Kontrola – Revize

Ericsson kupuje Azuki Systems a upevňuje svou vedoucí televizní a mediální pozici

11/02/2014

ericsson_156

 

 

  • Ericsson rozšiřuje své vedoucí postavení zejména v technologiích adaptivního datového toku (ABR) a ochrany obsahu
  • Akvizice Azuki Systems příchází následně po převzetí Microsoft Mediaroom (nyní Ericsson Mediaroom) a je součástí strategie poskytovat televizní služby odkudkoliv (TV Anywhere) a to s komplexní sadou technologií

 

 

Ericsson ( NASDAQ : ERIC ) oznámil, že uzavřel dohodu o koupi americké společnosti Azuki Systems, která je poskytovatelem TV Anywhere, doručovací platformy pro poskytovatele služeb a majitele obsahu v oblasti televizního vysílání.

 

Azuki Systems rozšiřuje vedoucí televizní a mediální portfolio společnosti Ericsson, které zahrnuje nedávnou koupi firmy Mediaroom od Microsoftu. Prostřednictvím akvizice Ericsson urychlí dostupnost nových a působivých zkušeností při sledování televizního vysílání na různých zařízeních a obrazovkách. Kromě toho Ericsson získá další klíčové funkce týkající se rozvoje služby TV  Anywhere, včetně adaptivního datového toku a technologie ochrany obsahu. Kromě akvizice získá tým vysoce kvalifikovaných softwarových inženýrů z Azuki Systems .

 

Per Borgklint, Senior Vice President a ředitel Business Unit Support Solution ze společnosti Ericsson řekl: "Pracujeme na naší televizní a mediální strategii a Azuki přidává klíčové technologie a možnosti rozšířit naši vedoucí pozici na trhu. Tradiční TV se rychle přesouvá směrem k TV Anywhere. Koupě Azuki Systems podporuje snahu Ericssonu dodat zákazníkům myšlenku zasíťované společnosti pro idividuální a personalizované mediálních zážitky, které zahrnují obsah na jakékoliv obrazovce, kdykoliv přes jakoukoliv síť."

 

Cheng Wu, generální ředitel a spoluzakladatel Azuki Systems, řekl: "Poskytovatelé služeb, vlastníci obsahu a vysílatelé, čelí řadě problémů, protože soupěří o to, aby byl telelvizní obsah k dispozici na jakémkoliv zařízení. Protože jsme po celém světě nasadili naše osvědčené řešení video vysílání příští generace, pomohli jsme urychlit a monetizovat služby TV Anywhere. Pokračování této práce v rámci Ericssonu zajistí, že zákazníci na celém světě budou mít nejlepší podporu jejich snahy poskytovat nejmodernější služby svým předplatitelům."

 

Azuki Systems byla založena v roce 2008 a sídlí v Acton, Massachusetts. Její televizní řešení příští generace TV Anywhere kombinuje sílu over-the -top videa s nejvyšší kvalitou uživatelské zkušenosti, personalizace, ochrany obsahu, škálovatelnosti a spolehlivosti. Zákazníci Azuki Systems se rekrutují z oblastí poskytovatelů kabelové televize, IPTV, operátoři mobilních sítí a vlastníků obsahu. Firma má 49 zaměstnanců.

 

 

 

Ericsson je předním mezinárodním dodavatelem telekomunikačních technologií a služeb. Prostřednictvím řešení fungujících v reálném čase vytváříme propojenou společnost, která nám všem umožňuje studovat, pracovat a svobodněji žít v trvale udržitelných společnostech po celém světě. Naši nabídku tvoří služby, software a infrastruktura informačních a komunikačních technologií určených telekomunikačním operátorům a jiným odvětvím. V současnosti se v sítích od Ericssonu uskutečňuje více než 40 % celosvětové mobilní komunikace a naše společnost zajišťuje servis sítí zákazníků s více než 2 miliardami uživatelů.

Působíme ve 180 zemích a zaměstnáváme více než 100 000 pracovníků. Ericsson byl založen v roce 1876 a sídlí ve Stockholmu ve Švédsku. V roce 2013 činily tržby naší společnosti 227,4 miliardy švédských korun (35 miliard amerických dolarů). Ericsson je zapsán na stockholmské burze NASDAQ OMX a newyorské burze NASDAQ.

 

 

PRO VÍCE INFORMACÍ PROSÍM KONTAKTUJTE:

Ericsson Corporate Public & Media Relations
Phone: +46 10 719 69 92
E-mail: media.relations@ericsson.com

Ericsson Investor Relations
Telefon: +46 10 719 00 00
E-post: investor.relations@ericsson.com

 

PRAM Consulting s.r.o.

Anna Hroudová

Tel.: +420 222 351 497
Mobil: + 420 603 517 272

e-mail: anna.hroudova@pram.cz

www.pram.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU