800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Poptáváme materiál 19 452
Servis - řetězové kladkostroje
Výroba dílů dle přílohy
Měřící hřídel
Aplikace na propojení iPhone s PC s OS Windows
5 nejnovějších nabídek
BRUSKA DVOUKOTOUČOVÁ BSL 500
Opracování / čištění / finální úprava a balení polotovarů z výroby - volná kapacita
Nabízíme volné kapacity - balení / pytlování – např. pelety, uhlí na gril….
Nosič kontejnerů DAF LF
Truhlářská výroba

Fréza Double Octomill™ High Feed optimalizuje vaše hrubovací operace

13/08/2014

 

 

seco_300

 

Fréza Double Octomill™ High Feed společnosti Seco optimalizuje vaše hrubovací operace

 

Nová vysokorychlostní fréza Double Octomill High Feed společnosti Seco navržená za účelem zvýšení rychlosti úběru materiálu při obrábění oceli a litiny disponuje 16 řeznými hranami na jediné břitové destičce a zajišťuje všestrannost, produktivitu a hospodárnost při hrubování.
Zatímco klasické čelní frézy většinou využívají břitové destičky se čtyřmi hranami, fréza Double Octomill High Feed (v dostupných průměrech 80 až 160 mm) disponuje lůžky břitových destiček s negativním axiálním úhlem, takže je možné použít oboustranné břitové destičky a dosáhnout celkového počtu 16 řezných hran. Samotné břitové destičky mají pozitivní úhel čela, což přináší snížení řezného odporu a zároveň výrazně zvyšuje produktivitu díky použití vyšších řezných rychlostí.


Ke zvýšení výkonu frézy Double Octomill High Feed dále přispívají na obvodu destičky broušené drážky, které zabezpečují vždy přesnou a stabilní polohu destičky vzhledem
k dosedacím plochám lůžka frézy. V dosedacích plochách lůžka frézy jsou nalisovány polohovací válečky z rychlořezné oceli (HSS), které zapadnou do zmiňovaných drážek na
obvodu břitové destičky. Následně je destička upnuta silným středovým šroubem. Tento přesný a stabilní systém upnutí přispívá ke zvýšení životnosti nástrojů, jelikož nedochází k tak rychlému opotřebovávání lůžek v porovnání s tradičními čelními frézami. Těleso frézy Double Octomill High Feed je navíc opatřeno tvrdým povlakem HV 700, který chrání nástroj před opotřebením a brání navařování žhavých třísek k tělesu frézy.

hrub_238

HQ_IMG_Double_Octomill_R220.21-ON09.


Systém Double Octomill High Feed společnosti Seco disponuje širokou nabídkou břitových destiček ON09 se třemi geometriemi (M12, M14 a MD16) a čtyřmi třídami (MP1500, MP2500, MK1500 a MK2050). S touto řadou břitových destiček můžete frézu úspěšně využívat v široké oblasti aplikací obrábění ocelí a litin. Systém Double Octomill High Feed je dostupný v obvyklých verzích zubových roztečí.


Co se týče parametrů obrábění, mohou výrobci zkombinovat malou hloubku řezu s vysokým posuvem na zub a s využitím frézy Double Octomill High Feed dosáhnout vyšších rychlostí úběru materiálu a vyšší produkce dílů. Tyto parametry zároveň zvyšují stabilitu procesu a životnost nástroje, protože výsledná řezná síla působí v axiálním směru, což snižuje riziko vibrací.


Další informace o systému Double Octomill High Feed vám poskytne váš místní zástupce Seco, případně je naleznete na webových stránkách  ww.secotools.com/doubleoctomill Společnost Seco Tools sídlí ve švédském městě Fagersta a po celém světě je známá pro svá inovativní řešení pro obrábění kovů. Prosazujeme úzkou spolupráci s našimi zákazníky; je totiž důležité pochopit, co potřebují, abychom mohli jejich potřebám patřičně vyhovět. Zaměstnáváme více než 5 000 lidí v 50 zemích světa. Prostřednictvím školení a programů pro oceňování zaměstnanců je vzděláváme a podněcujeme jejich pracovní nasazení. K tomu napomáhá i otevřené a přátelské pracovní prostředí. Naši zaměstnanci se řídí třemi zásadami, které zároveň definují náš přístup k práci, ke kolegům a stejně tak i k našim zákazníkům,
dodavatelům a partnerům – oddaností zákazníkovi, přátelskou atmosférou a osobním zaujetím pro práci. Více se dozvíte na webových stránkách www.secotools.com.

 

Seco Tools CZ, s.r.o.
Londýnské nám. 2
639 00 Brno
Alena TEJKALOVÁ
Telefon: +420-530-500-827
E-mail: alena.tejkalova@secotools.com
www.secotools.com/cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU