800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Oprava komunikace
Kotel
Zateplení RD
Dodání obalů
Vertikální obráběcí centrum
5 nejnovějších nabídek
Bazény a zastřešení
Truhlářská výroba
Ložiska a hnací řemeny
Spojovací materiál, ocel nerez
Lisování tekutého kovu

Fréza pro frézování do rohu Seco Square T4-08 přináší rovnováhu mezi náklady a výkonem

24/02/2014

 

seco_300

Nové řešení pro frézování do rohu Square T4-08 společnosti Seco se čtyřmi řeznými hranami a inovativním designem nástroje zajišťuje vyvážené náklady a
výkon při obrábění litiny a oceli, stejně jako při konturování náročných materiálů.

frez_225

HQ_IMG_Square_T4-08_Assortment


Fréza Square T4-08 je opatřena pevnými, spolehlivými lůžky břitových destiček a vícebřitými destičkami, díky čemuž je možné dosáhnout optimální stability obrábění a přesných 90stupňových stěn. Břitové destičky se do nástroje upínají tangenciálně, aby řezné síly působily na nejsilnější části břitových destiček. Výrobci díky tomu mohou dosáhnout požadovaných úrovní výkonu při větších hloubkách řezu a menších průměrech. Fréza Square T4-08 navíc nabízí snadné frézování prostřednictvím pozitivních úhlů čela s variabilním úhlem náběhu řezné hrany.


Výrobci kromě vyšších rychlostí úběru materiálu jistě ocení také velkou univerzálnost frézy Square T4-08. K dispozici je celá řada geometrií a tříd břitových destiček, stejně jako různé typy upnutí fréz, ať už jde o typ s válcovou stopkou, pro montáž na trn, Weldon nebo Combimaster.


Další informace o rohové fréze Square T4-08 vám poskytne váš místní zástupce společnosti Seco, případně je naleznete na webových stránkách www.secotools.com/sqt4

frezo_226

HQ_IMG_Square_T4-08_Tangential_Top_View_Of_Arbor_Type


Společnost Seco Tools sídlí ve švédském městě Fagersta a po celém světě je známá pro svá inovativní řešení pro obrábění kovů. Prosazujeme úzkou spolupráci s našimi zákazníky; je totiž důležité pochopit, co potřebují, abychom mohli jejich potřebám patřičně vyhovět. Zaměstnáváme více než 5 000 lidí v 50 zemích světa. Prostřednictvím školení a programů pro oceňování zaměstnanců je vzděláváme a podněcujeme jejich pracovní nasazení. K tomu napomáhá i otevřené a přátelské pracovní prostředí. Naši zaměstnanci se řídí třemi zásadami, které zároveň definují náš přístup k práci, ke kolegům a stejně tak i k našim zákazníkům, dodavatelům a partnerům – oddaností zákazníkovi, přátelskou atmosférou a osobním zaujetím pro práci. Více se dozvíte na webových stránkách www.secotools.com.

 

 

Seco Tools CZ, s.r.o.
Londýnské nám. 2
639 00 Brno
Alena TEJKALOVÁ
Telefon: +420-530-500-827
E-mail: alena.tejkalova@secotools.com
www.secotools.com/cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU