800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
TDS - Revitalizace ZŠ
Dodávka dopravního značení
Svařovací robotická buňka
Výměna střešních oken
Mytí oken
5 nejnovějších nabídek
Výroba forem
Opracování plastů
Vstřikování termoplastů
Plastové drtě a regranuláty PP,HDPE,LDPE,PC,ABS,PS,PSH
Skartace papírových dokumentů

GELPO bavilo návštěvníky Strašidelné zahrady

03/02/2016

 

 

gelpo_300

 

Strašidelná zahrada v areálu REC Group přilákala stovky návštěvníků

 

Staré Město – Téměř 2000 návštěvníků zavítalo v pátek 30. 10. 2015 na Strašidelnou zahradu pořádanou společností REC Group a KOVOZOO Staré Město. Přestože se brány Strašidelné zahrady měly oficiálně otevřít až v 17 hodin, strašidla, čarodějnice, upíři a další pohádkové bytosti se začaly slétávat již o hodinu dříve.

V prostorách zahrady čekal na návštěvníky bohatý program a občerstvení. Dceřiné společnosti – KOVOSTEEL Recycling, STEELMET, OTR Recycling, RPG Recycling, GELPO, NEOMA Recycling a A-GLASS Recycling, si připravili celkem 7 strašidelných stanovišť s různými soutěžemi a halloweenskými specialitami. Zatímco děti plnily různé úkoly, rodiče se mohli zahřát domácí dýňovou polévkou, čajem, ale i ostřejšími lektvary.

O doprovodný program se po celou dobu akce staral kouzelník a moderátor Jirka Hadaš se svojí strašidelnou show. Jirka tradičně ovládl celé pódium i prostor před ním a svým vystoupením si opět získal přízeň všech malých návštěvníků a nejen jich.

S příchodem večera se začalo ochlazovat a návštěvníci se přemísťovali k ohništím, kde se mohli nejen ohřát, ale také si opéct špekáček nebo marshmallow, což sklidilo úspěch hlavně u malých návštěvníků.

Úderem 19 hodiny se začaly na pódiu slétávat všechny masky, aby se zúčastnily soutěže o nejlepší masku. Odbornou porotu čekal nelehký úkol – vybrat tři nejlepší a nejoriginálnější masky. Nakonec se přece jen podařilo vybrat tři nejlepší a odměnit je cenami v podobě společenských her.

Strašidelnou zahradu letos navštívilo 1822 návštěvníků, z nichž necelá polovina přišla v maskách. Popularita této tradiční podzimní akce rychle roste. V porovnání s loňským ročníkem se návštěvnost zvýšila téměř na dvojnásobek. Společnost REC Group pořádala v tomto roce také Den Země, Zahradní slavnost či akci Děti a KOVOZOO, na které se společně se Strašidelnou zahradou můžete těšit i příští rok.

 

les_596

 

GELPO s.r.o.

Bohuslavice u Zlína 286
Bohuslavice u Zlína
763 51
Česká republika

Tel.: +420 573 036 702
Mob.: +420 739 064 961, 734 758 017
Fax: +420 573 036 705
E-mail:
Internet:

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU