800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Servis - řetězové kladkostroje
Výroba dílů dle přílohy
Měřící hřídel
Aplikace na propojení iPhone s PC s OS Windows
Aktualizace webu
5 nejnovějších nabídek
BRUSKA DVOUKOTOUČOVÁ BSL 500
Opracování / čištění / finální úprava a balení polotovarů z výroby - volná kapacita
Nabízíme volné kapacity - balení / pytlování – např. pelety, uhlí na gril….
Nosič kontejnerů DAF LF
Truhlářská výroba

Guardian představí novinku na Ideo Bain

04/10/2013

guardian_284

Světový výrobce skla, společnost Guardian, představí na pařížském veletrhu Ideo Bain novinky ze své škály skel pro designéry a dodavatele interiérů. Nosnými výrobky bude exkluzivní sklo ShowerGuard pro sprchové kouty a nové odstíny oblíbených lakovaných skel DecoCristal.

Guardian vystavuje na veletrhu Ideo Bain, který se koná od 4. – 8. listopadu 2013, v hale E4 na stánku 076. Prostřednictvím výrobku ShowerGuard přichází na trh s unikátním řešením, které zajistí jednoduchou údržbu a brilantní vzhled skleněných zástěn ve sprchách a sprchových koutech. ShowerGuard je již z výroby opatřen ultratenkým povlakem, který snižuje drsnost a porozitu povrchu skla a zamezuje ulpívání usazenin z tvrdé vody, mýdla, šamponů, vlhkosti apod. Řešení firmy Guardian je založeno na naprosto odlišném principu. Dosud používané úpravy dodatečným nástřikem nebo rozetřením ochranného prostředku, které je časem potřeba obnovovat, jsou v tomto případě minulostí. Patentovaná technologie Guardianu zabezpečí trvalou ochranu a pěkný vzhled skla při dlouhodobém používání s minimálními nároky na údržbu. ShowerGuard dodávají autorizovaní partneři firmy Guardian a díky špičkové technologii a ověřené kvalitě mohou poskytovat desetiletou záruku na povlak.

Také dalšími výrobky ve své expozici potvrzuje Guardian orientaci na invace a design, například skla DecoCristal jsou čím dál tím častěji používána jako obklady a dekorace stěn, nábytku, posuvných dveří apod.

Veletrh Ideo Bain se koná v Paříži v Nord Villepinte a každoročně přiláká přes 3000 vystavovatelů, kteří prezentují své produkty a řešení skoro půl miliónu návštěvníků. Najdeme zde vystavovatele ze všech odvětví rezidenčního stavebnictví a designu.

 

O společnosti Guardian

Guardian je globální výrobce plochého skla, hotových výrobků ze skla, izolace ze skelných vláken a dalších stavebních materiálů pro komerční a rezidenční stavby. Vedení společnosti sídlí v Auburn Hills v americkém státě Michigan. Součástí společnosti je i SRG Global Inc., která je jedním z největších globálních dodavatelů vysoce kvalitních lakovaných a pochromovaných plastových dílů pro automobilní průmysl. Díky vlastnímu výzkumu v Science & Technology Center udává Guardian inovační trendy v technologii nanášení tenkých povlaků z ušlechtilých kovů na sklo magnetronovou metodou a v dalších vyspělých technologiích. Guardian spolu s dceřinými společnostmi a pobočkami zaměstnává 18 000 lidí ve výrobních podnicích v Severní Americe, Evropě, Jižní Americe, Asii, Africe a na Blízkém a Středním východě. Více informací najdete na http://www.guardian.com

 

PRO VÍCE INFORMACÍ PROSÍM KONTAKTUJTE:

PRAM Consulting s.r.o.

Anna Hroudová
Tel.: +420 222 351 497
Mobil: + 420 603 517 272

e-mail: anna.hroudova@pram.cz

www.pram.cz

 

Guardian Česká republika

Michal Hronský

e-mail: mhronsky@guardian.com

 

Guardian Česká republika

Radek Matyáš

e-mail: rmatyas@guardian.com

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU