800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Běžná údržba komunikací
Popisovací fólie
Nákup CNC brusek
Zateplení a výměna oken
Výkon TDS a koordinátora BOZP - oprava střech
5 nejnovějších nabídek
Drť PP
Sedák rovný (Podlepený) 510x420x60
Vlastní konstrukce licích zařízení
PS Edistir SR 550 natur
Pokládka živice

Guardian umí spočítat, kolik stojí kvalitní osvětlení v budovách

21/08/2013

                                                                                                                                         88888_364

Přední světový výrobce plochého skla, společnost Guardian, spustila kalkulátor, který umí spočítat celkové náklady a efektivitu osvětlení a světelné propustnosti developerských projektů. Aplikace je k dispozici na adrese lightingcalculator.guardian.com a Guardian ji nabízí zdarma.

Kalkulátor poskytuje analýzu celkových nákladů a výkonových parametrů použití vysoce-výkonných skel při řešení problematiky osvětlení interiérů budov. Designéři světelných systémů můžou porovnat různé kombinace skel a povrchů pro vyhodnocení potenciálních výhod pro jejich projekty.

Po zadání vstupních parametrů získá uživatel vyhodnocení variant z pohledu zvýšení výkonnosti osvětlení a snížení pořizovacích i provozních nákladů. Výsledky jsou shrnuty do několika tabulek a jsou dostupné ve formátu PDF.

Tento volně přístupný program byl vyvinut ve spolupráci se Stout Systems a patří k řadě dalších digitálních nástrojů, které Guardian představil pro zjednodušení procesu posuzování a výběru specifických výrobků pro architekty, stavitele a designery interiérů. Ti již mají možnost využívat programy firmy Guardian jako Building Energy Calculator, BIM Generator, aplikace SunGuard, web InGlass nebo ecoScorecard.

Lightingcalculator Guardian k dispozici zde:

 

O společnosti Guardian

Guardian je globální výrobce plochého skla, hotových výrobků ze skla, izolace ze skelných vláken a dalších stavebních materiálů pro komerční a rezidenční stavby. Vedení společnosti sídlí v Auburn Hills v americkém státě Michigan. Součástí společnosti je i SRG Global Inc., která je jedním z největších globálních dodavatelů vysoce kvalitních lakovaných a pochromovaných plastových dílů pro automobilní průmysl. Díky vlastnímu výzkumu v Science & Technology Center udává Guardian inovační trendy v technologii nanášení tenkých povlaků z ušlechtilých kovů na sklo magnetronovou metodou a v dalších vyspělých technologiích. Guardian spolu s dceřinými společnostmi a pobočkami zaměstnává 18 000 lidí ve výrobních podnicích v Severní Americe, Evropě, Jižní Americe, Asii, Africe a na Blízkém a Středním východě. Více informací najdete na http://www.guardian.com

 

PRO VÍCE INFORMACÍ PROSÍM KONTAKTUJTE:

PRAM Consulting s.r.o.

Anna Hroudová
Tel.: +420 222 351 497
Mobil: + 420 603 517 272

e-mail: anna.hroudova@pram.cz

www.pram.cz

 

Guardian Česká republika

Michal Hronský

e-mail: mhronsky@guardian.com

 

Guardian Česká republika

Radek Matyáš

e-mail: rmatyas@guardian.com

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU