800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Obrobení podle přílohy
Frézování
Vzduchotechnika
Nákup kotoučové stacionární pily
Demolice stávajicího objektu a výstavba výrobní haly
5 nejnovějších nabídek
Frézky / Milling machines / Fräsmaschinen - UNITOS 25
Svářečské kukly a svářečky - A K C E
Feritové a neodymové magnety
Fitness pryžové kotouče na činky pro posilovny odolné vůči odhozu Praha
Derby povrchy - podkladové desky pro výcvik, kruhový trénink koní i do stáje

Inovovaný sáček

14/12/2012

Fawema, GmbH, Engelskirchen, vyrábí v rámci svého obalového konceptu pro velkého ruského zákazníka nový typ sáčku, který by mohl změnit trh velkých obalů z plastových fólií.

Prvně jsou vyráběny stojací sáčky z ploché fólie, které jsou rovně stohovatelné bez sekundárního obalu a umožňují tak přímou prezentaci na paletě. Maloobchodu se tak nabízí široký sortiment obalů, který obslouží potřebu malých i velkých obalů a je jedno, jestli se jedná o potraviny, krmení pro zvířata nebo stavební materiály.

Především u velkých obalů z fólií je nevýhodou, že rozličné produkty se musejí umístit v prodejním regálu naležato, a tak nejsou prezentovány k spokojenosti zákazníků. Vzhledem k této problematice vyvinula firma pro svého ruského zákazníka takový typ sáčku, který je absolutní novinkou na obalovém trhu svým objemem až 12 litrů. Jako alternativu k sáčkům v podélném formátu firma vyrábí po prvé přibližně kvadratický stojací sáček z plastu, ve kterém je výrobek nejen spolehlivě a hygienicky jednoduše zabalen, nýbrž na základě svého zvláštního tvaru a z toho rezultující větší plochy dna je umožněno jeho rovné stohování bez sekundárního obalu.

Další přednost tohoto inovovaného obalu je vidět na horní straně sáčku. Je to odnosné držadlo, které je přídavnou opcí a zvyšuje jeho uživatelskou přívětivost, a stabilitu při paletování.

 

 

www.packaging-cz.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU