800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Slévárenské bedny
Rekonstrukce kulturního domu
Přeprava D/Pfarrkirchen - CZ/Olomouc
Stavební úpravy haly a administrativní budovy
Sběr a odvoz odpadu
5 nejnovějších nabídek
Prodej brambor konzumních odrůd Adéla a Terka žluté, dále Bela a Redana červené
Pokládka zámkové dlažby
Opracování / čištění / finální úprava a balení polotovarů z výroby - volná kapacita
Nabízíme volné kapacity - balení / pytlování – např. pelety, uhlí na gril….
Prášková lakovna

Intelligence Inside: nové oddělovací bariéry FieldConnex® FieldBarrier

08/07/2014

 

pepperl_286

Řada Intelligent Fieldbus od společnosti Pepperl+Fuchs označuje celou generaci komponent, které do provozních sběrnic přinášejí možnost diagnostiky. Nové oddělovací bariéry
FieldConnex® FieldBarrier jsou skvělým doplňkem ke koncepci dostupnosti bez kompromisů. Mají dvanáct výstupů s diagnostikou a monitorováním. Komponenty FieldBarrier přicházejí s novátorskými technickými vlastnostmi pro spolehlivou ochranu před typickými selháními sítě a zajišťují maximální spolehlivost komunikace.

 

Inteligentní komponenty jsou pro komunikační sítě ideální: FieldConnex® FieldBarriers dokážou detekovat charakteristické dynamické chování sítě při jejím selhání např. v důsledku ztráty spojení nebo odskoku kontaktů.


Výsledkem je, že chyba může být rychle a současně spolehlivě identifikována a izolována.
Nové komponenty jsou první, které umožňují monitorovat fyzickou vrstvu každého výstupu oddělovací bariéry. To umožňuje realizovat postupné změny instalace a hlášení chyb do velínu. Jejich dohledové funkce zajišťují velkou transparentnost a tím, že umožňují proaktivně identifikovat potřebu servisu, vyplňují velkou mezeru v procesu monitorování komunikační sítě. Další funkcí je sofistikované správa zatížení. Dvanáct výstupů je spouštěno v postupné sekvenci, což omezuje zatížení napájecího zdroje přechodovým proudem. Navíc, když proud v segmentu dosáhne limitní hodnoty, je automaticky aktivováno odpojení méně důležitých uzlů, aby se zabránilo selhání celého segmentu.

 

segment_325

Foto 2: FieldBarrier s dvanácti výstupy a kompaktním tvarem


Tento balíček integrované inteligence je doplněn ještě o auto-monitorovací funkci bariéry FieldBarrier, která přenáší vybavené alarmové signály do velínu. Použití této nové funkce nevyžaduje žádnou inženýrskou práci. FieldConnex FieldBarrier je vhodným doplňkem ke komponentům pro inteligentní provozní sběrnice s možností diagnostiky a je dalším významným krokem vpřed k přiblížení se 100% dostupnosti.
Autor: Andreas Hennecke, Product Marketing Manager, divize Procesní automatizace, Pepperl+Fuchs

O společnosti Pepperl+Fuchs
Společnost Pepperl+Fuchs je přední firma v oblasti vývoje a výroby elektronických snímačů a komponent pro světový automatizační trh. Po více než šedesát let jsou nám naše kontinuální inovace, vysoce kvalitní produkty a neustálý rozvoj zárukou úspěchu.
Jedna společnost – dvě divize


Pepperl+Fuchs – PROTECTING YOUR PROCESS
Divize procesní automatizace je vedoucí společnost na trhu v oblasti jiskrové bezpečnosti a ochrany proti výbuchu. Nabízíme úplná, na aplikace orientovaná řešení, včetně uživatelsky specifických rozváděčů pro řídicí systémy v procesní výrobě. Rozsáhlý sortiment naší divize zahrnuje různé druhy výrobků: oddělovací bariéry, komponenty pro infrastrukturu sběrnic, systémy distribuovaných I/O, řešení pro rozhraní HART, zařízení pro měření výšky hladiny, systémy pro ochranu zařízení závěrem s vnitřním přetlakem, průmyslové monitory a řešení pro HMI, napájecí zdroje, výstražné hlásicí systémy pro odlučovače lehkých kapalin (např. oleje a benzínu), převodníky signálů, zařízení pro ochranu před bleskem a přepětím, zařízení pro bezpečné vypnutí zařízení a příslušenství.


Pepperl+Fuchs – SENSING YOUR NEEDS
Objev indukčního snímače přiblížení, který učinila společnost Pepperl+Fuchs v roce 1958, byl významným milníkem ve vývoji automatizační techniky. Podle hesla „Sensing your needs“ těží zákazníci z řešení snímačů určených pro automatizaci strojní výroby, vyvinutých na míru podle jejich potřeb. Hlavními cílovými segmenty trhu v oblasti automatizace strojní výroby jsou konstrukce strojů a zařízení, automobilový průmysl, zařízení pro skladování a manipulaci s materiálem, polygrafický a papírenský průmysl, obalová technika, procesní zařízení, konstrukce dveří, bran a výtahů, mobilní zařízení a obnovitelné zdroje energie. Divize nabízí široký sortiment průmyslových snímačů, ať už jsou to indukční, fotoelektrické nebo ultrazvukové, rotační snímače polohy, identifikační systémy, čtečky čárového a maticového kódu nebo snímače obrazu.


www.pepperl-fuchs.com

Pepperl+Fuchs GmbH
Lilienthalstraße 200
D-68307 Mannheim
fa-info@de.pepperl-fuchs.com
Tel.:+49 (0) 621 776-1111
Fax: +49 (0) 621 776-271111
Irmtraud SCHMITT
Telefon: +49 (0) 621 776-1215
Fax: +49 (0) 621 776-2505
ischmitt@de.pepperl-fuchs.com
Powered by

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU