800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Oprava komunikace
Kotel
Zateplení RD
Dodání obalů
Vertikální obráběcí centrum
5 nejnovějších nabídek
Bazény a zastřešení
Truhlářská výroba
Ložiska a hnací řemeny
Spojovací materiál, ocel nerez
Lisování tekutého kovu

Jednotné a kompatibilní bezpečnostní postupy na všech pracovištích

22/04/2014

 

brady_262

 

Jednotné a kompatibilní bezpečnostní postupy na všech pracovištích – snadné vytváření, vyhodnocování, škálování a komunikace vašich bezpečnostních postupů.


S novým bezpečnostním softwarem LINK360™ od Brady se proces řízení, vytváření vyhodnocování, škálování a vizualizace bezpečnostních postupů stává záležitostí kliknutí.
LINK360™ je extrémně výkonný nástroj umožňující rychlé vydávání nových nebo aktualizovaných bezpečnostních postupů napříč četnými pracovišti i zeměmi. Expertní tým
Field Engineers je připraven pomáhat vytvářet vizuální instruktážní a kompatibilní bezpečnostní postupy.

 

 

bezp_241

 

Bezpečné pracoviště
Může to být velkou výzvou podporovat, vyhodnocovat a vhodně škálovat a komunikovat bezpečnostní postupy, aby byly dostupné a dodržovaly se na všech zařízeních. To je základem pro udržování bezpečného pracoviště a snižování pracovních úrazů. LINK360™ je výkonná softwarová platforma, která pomáhá řídit vaše bezpečnostní informace pro maximální jednotnost procesů a správnost na mnoha pracovištích v různých zemích. Field Engineers od Brady vám pomohou vytvářet vizuální instruktážní postupy pro maximální dodržování a snadné použití na všech firemních pracovištích.


Maximální škálovatelnost postupů
LINK360™ nabízí 3 moduly aby pomáhaly řídit a škálovat vaše bezpečnostní informace.  Přidělené blokování/uzamčení modulu pomáhá při vytváření a vyhodnocování
blokování/uzamčení postupů, tagů a štítků energetických zdrojů. Blokovací/uzamykací moduly také vytisknou vaše postupy včetně obrázků a názorných pomůcek, aby byly dobře viditelné a rozpoznatelné, jakmile jsou přiděleny vašim strojům.


Confined Space Permits modul vám pomůže v klasifikaci prostoru zařízení na prostory, které vyžadují povolení. Modul podporuje žádosti a schvalování povolení a zaznamenává historii povolení pro audit a report.


S Equipment Reliability modulem můžete zefektivnit procesy pravidelné kontroly zařízení, dokonce na globální úrovni, a vytvářet a modifikovat vizuální instruktážní postupy údržby. Pro řízení přístupu pro ty, kdo mohou prohlížet, editovat nebo vytvářet šablony a postupy, lze vytvořit různé uživatelské profily.


LINK360™ je platforma na bázi cloudu přístupná přes PC, smartphone nebo tablet. Pomocí tabletu je možné aktualizovat blokování/uzamčení postupu, zatímco stojíte před vašimi stroji. Aplikace pro vaše mobilní zařízení jsou dostupné.


Vytváření nových nebo aktualizovaných bezpečnostních postupů napříč pracovišti a hranicemi nebylo nikdy snadnější.


Brady Field Engineers

Nabízená služba blokování/uzamčení postupů od Brady začíná určením rozsahu a zaměření každého zákaznického programu. Tým expertů Brady Field Engineers může být povolán na příslušné pracoviště pro vytvoření vizuálně-instruktivních procesů v našem LINK360™ softwaru a pro identifikaci umístění energetických zdrojů barevně kódovanými tagy. Pro zajištění kompatibility programu Field Engineers během procesu spolupracuje s firemními zaměstnanci, aby jim pomohl porozumět obsluze jejich programu.


Pro více informací o softwaru LINK360 nebo o Brady Field Engineers navštivte stránku své země na www.bradyeurope.com/LOTOservices nebo napište e-mail na
emea_request_marcom@bradycorp.com.

 

brandy_273

O společnosti Brady Corporation:
Brady Corporation je mezinárodní výrobce a prodejce kompletních řešení pro identifikaci a zabezpečení komplexů budov, produktů a osob. Výrobky společnosti Brady pomáhají zákazníkům zvyšovat bezpečnost osob i zařízení, produktivitu a výkonnost. Patří mezi ně vysoce výkonné štítky, značky, bezpečnostní systémy, tiskárny, software a materiály pro bezpečnostní značení. Společnost byla založena v roce 1914 a má bohaté spektrum zákazníků z oblastí elektroniky a telekomunikační techniky, strojírenství, elektrotechniky, stavebnictví, vzdělávání, medicíny a jiných oborů. Sídlo firmy Brady je v Milwaukee (Wisconsin, USA) a k 31. červenci 2013 společnost na celém světě zaměstnávala přibližně 7 400 lidí. Akcie Brady se obchodují na burze v New Yorku pod značkou BRC. Více informací je k dispozici na
www.bradycorp.com.


BRADY
Lindestraat 20,

9240 Zele
BELGIUM
Van de Putte Tom
Telefon: +32 (0) 473 78 49 37
emea_request_marcom@bradycorp.com
Powered by

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU