800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
TDS - Revitalizace ZŠ
Dodávka dopravního značení
Svařovací robotická buňka
Výměna střešních oken
Mytí oken
5 nejnovějších nabídek
Výroba forem
Opracování plastů
Vstřikování termoplastů
Plastové drtě a regranuláty PP,HDPE,LDPE,PC,ABS,PS,PSH
Skartace papírových dokumentů

Karbidové břitové destičky

13/05/2015

 

 

seco_300

 

Společnost Seco rozšiřuje řadu karbidových břitových destiček pro zápichy pro pojistné kroužky

 

Nová břitová destička X4 z polykrystalického kubického nitridu bóru (PCBN) společnosti Seco byla navržena tak, aby zajišťovala vysokou stabilitu a dlouhou
životnost při výrobě zápichů pro pojistné kroužky, zejména v přerušovaných řezech v kalených ocelích.

 

brit_239

 

Břitová destička X4 PCBN má základ z monolitního karbidu, čtyři řezné hrany a vysoce stabilní upnutí, což zajišťuje spolehlivou a ekonomickou produkci dílů. Kromě schopnosti výroby zápichů pro pojistné kroužky v nestabilních podmínkách exceluje tato břitová destička i při řezání závitů o stoupání 6TPI.

Během testů břitová destička X4 PCBN překonala konkurenční produkty podobného typu, když dosáhla za nestabilních podmínek obrábění až trojnásobné životnosti.

Břitová destička X4 PCBN, která je dostupná v pravém i levém provedení, je určena k výrobě drážek pro jeden z nejrozšířenějších pojistných kroužků šířky 2,15 mm. Další informace o břitové destičce X4 PCBN vám poskytne místní zástupce společnosti Seco, případně je naleznete na webových stránkách www.secotools.com/x4/pcbn.

Společnost Seco Tools sídlí ve švédském městě Fagersta a po celém světě je známá pro svá inovativní řešení pro obrábění kovů. Prosazujeme úzkou spolupráci s našimi zákazníky; je totiž důležité pochopit, co potřebují, abychom mohli jejich potřebám patřičně vyhovět.
Zaměstnáváme více než 5 000 lidí v 50 zemích světa. Prostřednictvím školení a programů pro oceňování zaměstnanců je vzděláváme a podněcujeme jejich pracovní nasazení. K tomu napomáhá i otevřené a přátelské pracovní prostředí. Naši zaměstnanci se řídí třemi zásadami, které zároveň definují náš přístup k práci, ke kolegům a stejně tak i k našim zákazníkům, dodavatelům a partnerům – oddaností zákazníkovi, přátelskou atmosférou a osobním zaujetím pro práci. Více se dozvíte na webových stránkách www.secotools.com.

 

Seco Tools CZ, s.r.o.
Londýnské nám. 2
639 00 Brno
Violeta HEBLER
Telefon: +420-530-500-823
E-mail: violeta.hebler@secotools.com
www.secotools.com/cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU