800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Servis stroje PeTeWe PFS-30CNC
Otočná část
Výroba dle přílohy
Nosné rameno
Výroba připínáčků
5 nejnovějších nabídek
Sáček pro balení potravin 390×390+0+0
Sáček/pytel pro průmyslové využití
Taška
SAVA
INWORK P-S-V

Kia patří mezi nejekologičtější značky

27/06/2013

 

Kia byla letos poprvé zařazena mezi nejlepší globální ekologické značky. V žebříčku ´50 Best Global Green Brands´, který sestavuje Interbrand, Kia hned napoprvé obsadila 37. místo. Nejnovější uznání ze strany společnosti Interbrand následuje krátce poté, co se Kia objevila také v prestižním hodnocení značek ´100 Best Global Brands 2012´, a sice na 87. místě. Podle studie 50 Best Global Green Brands 2013 se Kia od roku 2006 v rámci strategie řízení soustředí na ekologický management společně s důrazem na kvalitu a design. Díky této iniciativě učinila Kia obrovský pokrok z hlediska provozních vlastností svých vozů. Zde se zaměřila především na snižování spotřeby paliva a dosažení dlouhodobého cíle vyrábět vozidla s nulovými emisemi. Díky těmto snahám je Kia vnímána jako lídr v oblasti trvale udržitelného rozvoje a ochrany životního prostředí.

Kia přispívá k ekologické mobilitě zaváděním nejmodernějších zelených technologií pod hlavičkou EcoDynamics. Plní s předstihem globální emisní předpisy a průběžně snižuje průměrnou spotřebu paliva celé své modelové řady. Do této sféry spadá také vývoj hybridních pohonů pro modely Kia Forte v Koreji a Kia Optima na globálních trzích, dále vývoj hybridních vozů s možností vnějšího dobíjení, elektromobilů a dokonce také vozidel s palivovými články na vodík.

Kia rovněž prosazuje zlepšování ochrany životního prostředí u dodavatelů, ve vlastních výrobních závodech, i v rámci logistických operací. Je oceňována její snaha o minimalizaci vzniku škodlivin uvnitř svých provozů, za snižování spotřeby vody během výrobního procesu a za recyklaci více než 90 % odpadu vytvářeného během výroby v korejských závodech.

Kia se také angažuje v oblasti společenské odpovědnosti. Své aktivity slučuje pod sloganem „A Better Way to Go", v jejichž rámci byl spuštěn mimo jiné projekt Green Light - globální iniciativa zaměřená na výstavbu škol a poskytování školních autobusů dětem bez přístupu ke vzdělávání. Projekt Green Light zahrnuje rovněž programy prevence nemocí a mobilní kliniky. Kia zvýšila v roce 2012 investice do oblasti společenské odpovědnosti meziročně o 15 %.

 

 

kia_495

 

 

www.technickytydenik.cz

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU