800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Poptáváme materiál 19 452
Servis - řetězové kladkostroje
Výroba dílů dle přílohy
Měřící hřídel
Aplikace na propojení iPhone s PC s OS Windows
5 nejnovějších nabídek
BRUSKA DVOUKOTOUČOVÁ BSL 500
Opracování / čištění / finální úprava a balení polotovarů z výroby - volná kapacita
Nabízíme volné kapacity - balení / pytlování – např. pelety, uhlí na gril….
Nosič kontejnerů DAF LF
Truhlářská výroba

Největší prášková lakovna ve střední Evropě s možností lakování a dekorování

13/08/2013

 

Společnost ALBIXON a. s. je klíčový dodavatel v oblasti povrchové úpravy materiálu. Historie naší práškové lakovny začala již v roce 2000 a od té doby se zabýváme vysoce kvalitní chemickou před-úpravou a práškovým lakováním hliníkových i ocelových materiálů.

Vzhledem k neustále se zvyšujícímu objemu zakázek z oblasti českého i zahraničního trhu jsme začátkem roku 2012 přistoupili k investici do zcela nové a moderní technologie práškového lakování, která se rozprostírá na ploše více než 4 500 m2. Tímto krokem jsme se stali největší práškovou lakovnou ve střední Evropě. Nový provoz lakovny nyní disponuje plně automatickou linkou s chemickou předúpravou, možností velmi rychlé výměny odstínu barvy (do 20 minut) a vypalovací tunelovou pecí s regulovanou teplotou i rychlostí průjezdu.

Linka dosahuje denní kapacity lakování 2 500 – 3 000 m2. Unikátní rozměry vypalovací pece 9 × 2,4 × 0,6 m s maximálním zatížením na jeden závěs až 750 kg z nás dělají opravdové specialisty v tomto oboru. Pětikomorová chemická předúprava pracuje s kvalitními produkty německé společnosti NABU-Oberflächentechnik GmbH. Používané práškové barvy jsou zajišťovány od celosvětově renomovaných firem a značek ve fasádní kvalitě a s certifikací Qualicoat a GSB.

Vedle služeb práškové lakovny disponujeme také speciální linkou Decoral s možností dekorování materiálu s max. rozměry profilů o délce až 9 m a plechů 4 × 1 m. Technologie této povrchové úpravy zajistí nezaměnitelný vzhled lakovaného povrchu, kterého je docíleno nanesením speciální polyuretanové práškové barvy a následnou sublimací inkoustu z transferové fólie, do které je takto lakovaný předmět umístěn. Tato fólie přenáší dané dekory, jako jsou dřevo, žula, mramor, karbon, měď či jiné atypické vzory. Veškeré používané barvy a fólie této technologie podléhají certifikaci Qualideco. Možnostem výtvarného řešení tak nejsou prakticky stanoveny žádné meze. Linka Decoral se vyznačuje maximální kvalitou s absolutní přesností vytvářet imaginativní, abstraktní trojrozměrné obrazy.

Společnost ALBIXON a. s. si plně uvědomuje potřebu společenské i ekologické odpovědnosti a tudíž jsou tyto oblasti součástí naší podnikové politiky. Technologie práškového lakování a dekorování se řadí k nejšetrnějším a nejhospodárnějším technologiím vůči životnímu prostředí. Záruka vysoké kvality, odolnosti a dlouhé životnosti povrchové úpravy je však zachována. Decoral není chemicky závadný a není škodlivý pro životní prostředí. Systém provozu lakovny je řízen dle normy ISO 9001, ISO 14001 a v současné době byl dokončen proces všech certifikací dle GSB International, Qualicoat i Qualideco.

Odlište své výrobky od konkurence. My dáme Vašim výrobkům barvu a styl.

 

 

lakov_518

linka_507

 

 

 

www.konstrukce.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU