800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Betonová jímka
Výroba nápravy dle přílohy
Kartony pro balení potravin
Granuláty
Značení
5 nejnovějších nabídek
SADA - komplet těsnění na 1 italský vršek 1/2" - U2/268H
Kolečka Steinco
Přepravní EUROBOX 1200x800x900 5VVL
Papír antikorozní - Role, SVIK š.750, 106g/m2
Paleta lisovaná INKA F10 - 1200x1000x140 - nosnost 900kg

Norgren uvádí nové vyfukovací bloky pro výrobu pet lahví

28/04/2014

Norgren, přední mezinárodní firma v oboru pneumatických pohonů a fluidní automatizační techniky, rozšiřuje svou nabídku pro obor výroby PET lahví o nový vyfukovací blok pro vyfukovací stroje pracující technologií Stretch Blow Moulding (SBM).


Nový vyfukovací blok, určený zejména pro výrobce, pro něž je rozhodující cena, je vhodný pro výrobu PET lahví o objemu do dvou litrů (v závislosti na době cyklu) a nabízí pohodlnou a snadnou alternativu k přímo řízeným ventilům.  Díky rozsáhlým znalostem a zkušenostem získaným při výrobě špičkových produktů pro výrobce rotačních vyfukovacích strojů pro výrobu PET lahví se může vyfukovací blok od firmy Norgren pyšnit životností 10 miliónů cyklů.
Vyfukovací blok vyrobený z eloxovaného hliníku je vhodný pro středně čistý vzduch (třída 3.4.3 podle normy ISO 8573-1:2010). Pro regulaci dodávky vzduchu pro předvyfouknutí, vyfouknutí a pilotní dodávku vzduchu využívá solenoidem ovládané talířové ventily. Blok umožní při vyfukování dosáhnout provozního tlaku 4 MPa a průtoku do 3,0 m3/h. Díky době odezvy 8 až 10 ms je proces vyfukování rychlý a objem výroby velký.


Blok je schopen pracovat při okolní teplotě do 50 °C a odolává teplotě tlakového média do 30 °C. K dispozici je široká škála příslušenství, včetně konektoru (s nímž má blok stupeň krytí IP65), připojovací desky pro snadnou instalaci a tlumiče pro tišší chod. Volitelně lze dodat i ventil pro zpětný odvod vzduchu, který dokáže v závislosti na aplikaci ušetřit až 45 % stlačeného vzduchu.


Dave Whelan, vedoucí globálního sektoru potravinářství společnosti Norgren, řekl: „Čerpali jsme z našich zkušeností a úspěchů v oboru strojů pro výrobu PET lahví, abychom vytvořili tento nový vyfukovací blok, doplňující náš sortiment vyfukovacích bloků a určený pro případy, kdy je nutné brát velký ohled na cenu použitých komponent. Bez kompromisů v kvalitě nebo výkonu jsme schopni vyrábět vyfukovací bloky, které jsou dostupnější a umožňují nám poskytovat širšímu spektru zákazníků technické výhody z našeho programu Engineering Advantage.“
Další podrobnosti najdete na:
www.norgren.com/foodandbeverage

O společnosti Norgren
Společnost Norgren, přední světová firma v oblasti pneumatických pohonů a fluidní řídicí techniky, úzce spolupracuje se zákazníky s cílem získat hlubší porozumění jejich technickým potřebám a tak propojit lidi, produkty a znalosti, aby dala jejich zařízením a podnikání jasné výhody. Reputace společnosti Norgren vychází ze sortimentu produktů světové úrovně s vysokým výkonem, z inovací a technických znalostí více než 6 000 zaměstnanců a ze schopnosti poskytovat výjimečné lokální služby. Norgren, dceřiná firma inženýrské skupiny IMI PLC s obratem 2,13 miliard liber, má obchodní a servisní síť v 75 zemích, technická centra v USA, Německu, Velké Británii a Číně a výrobní závody na celém světě.
www.norgren.com
Phone : +420 465 612 879,  Fax : +420 465 612 908, info@cz.norgren.com

 

 

vyfuk_400

 

www.packaging-cz.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU