800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Konektory
Lokální oprava střechy
Dýchací přístroje
Použité tvářecí stroje znáček TRUMPF, AMADA
Barevné kovy
5 nejnovějších nabídek
Prodej brambor konzumních odrůd Adéla a Terka žluté, dále Bela a Redana červené
Vštřikovací HDPE drť
Drť HDPE PE 500
Převodník pro termoelektrické snímače typu K, J, S, B, L
Převodník pro odporové vysílače s proudovým výstupem 4 - 20 mA

Nová kompaktní dvoustupňová rotační západka zabraňuje nesprávnému zajištění

08/07/2014

 

southco_300

 

Southco rozšířilo svou úspěšnou řadu rotačních západkových řešení uvedením kompaktní rotační západky R4-10 Two-Stage Rotary Latch, která poskytuje zvýšenou provozní bezpečnost vyloučením situací chybného zajištění v aplikacích krytování. Kompaktní konstrukce R4-10 Two-Stage Rotary Latch zaujímá minimální prostor v krytu, poskytuje zapuštěné provedení uzávěru a zvýšenou bezpečnost. Řada produktů R4 Rotary Latch od Southco se vyznačuje čistým vnějším povrchem bez míst pro páčení a výhodou uzavírání dveří a panelů stlačením.


Tyto západky jsou dostupné v provedení z korozivzdorné a nerezové oceli, jsou vhodné pro náročná prostředí a mohou být použity v široké řadě aplikací napříč průmyslovými odvětvími. Navíc rotační západky R4 Rotary Latch mohou být kombinovány s řadou mechanických a elektrických ovladačů a kabelů pro sestavení rotačního západkového systému.
Globální produktový manažer James Stroud dodává: "Rotační západka R4-10 Two-Stage RotaryLatch zabraňuje chybnému zajištění a je velmi vhodná pro aplikace s omezeným prostorem. Zapuštěné provedení R4-10 Two-Stage poskytuje zlepšenou konstrukci pro průmyslové aplikace vyžadující zvýšenou bezpečnost."
Pro více informací o kompletní řadě řešení R4 Rotary Latching navštivte prosím www.southco.com nebo napište na 24/7 oddělení zákaznického servisu na e-mail
info@southco.com.


Společnost Southco je přední světový dodavatel technických řešení pro přístup, včetně zámků, uzávěr, závěr, pantů a klik a dalšího příslušenství pro použití v lodích, při výstavbě sítí, telekomunikacích, výpočetní technice, automobilovém průmyslu, letectví, hromadné dopravě, terénní a stavební technice, rekreačních vozidlech/karavanech, průmyslových strojích a vzduchotechnice. Southco se specializuje zejména na zakázková technická řešení a poskytování globální podpory svým hlavním zákazníkům.


Společnost si klade za cíl stát se virtuálním technickým centrem pro technická řešení přístupu a poskytovat služby špičkové kvality pro dosažení maximální spokojenosti zákazníků. Závazek společnosti Southco vůči svým zákazníkům zní spojovat, vytvářet a inovovat k nalezení nejlepšího řešení pro každý technický problém v oblasti přístupu.

zapatka_284

 

Southco Manufacturing Limited
Touch Point

Wainwright Road
Warndon, Worcester WR49FA
UK
Petra REICHLE
Telefon: +44 (0)1905 346567
Fax: +44 (0)1905 346501
preichle@southco.com

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU