800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Slévárenské bedny
Rekonstrukce kulturního domu
Přeprava D/Pfarrkirchen - CZ/Olomouc
Stavební úpravy haly a administrativní budovy
Sběr a odvoz odpadu
5 nejnovějších nabídek
Prodej brambor konzumních odrůd Adéla a Terka žluté, dále Bela a Redana červené
Pokládka zámkové dlažby
Opracování / čištění / finální úprava a balení polotovarů z výroby - volná kapacita
Nabízíme volné kapacity - balení / pytlování – např. pelety, uhlí na gril….
Prášková lakovna

Nová třída CW100 pro rychlejší a výkonnější drážkování slitin HRSA

07/10/2014

 

 

seco_300

 

Společnost Seco přichází s novou třídou keramických břitových destiček CW100, zpevněnou vlákny uhlíku, jež je určena pro aplikace vysokorychlostního zapichování. Destička CW100 rozšiřuje řadu produktů, které optimalizují odolnost vůči opotřebení a pevnost při obrábění těžko obrobitelných materiálů, jako jsou Inconel 718, Waspaloy a další žáruvzdorné superslitiny (HRSA).

 

Břitová destička CW100 je tvořena oxidem hlinitým s vlákny z karbidu křemíku (Al2O3-SiCw). Přidáním do substrátu tvořeného jemnozrnným oxidem hlinitým fungují tato extrémně silná vlákna jako výztuha a zvyšují pevnost v tahu a lomovou houževnatost původního křehkého substrátu.


Směs Al2O3-SiCw, která obvykle obsahuje 25 až 50 procent vláken, je nejhouževnatější a nejodolnější vůči tepelným rázům ze všech keramických materiálů břitových destiček na bázi oxidu hlinitého. Ve výsledku nabízí třída CW100 vynikající hodnoty odolnosti vůči opotřebení, lomu a vzniku vrubů, a také vysokou tvrdost za zvýšených teplot při obrábění těžko obrobitelných materiálů extrémně vysokými rychlostmi. Třída CW100 je špičková v aplikacích s chlazením i bez použití chlazení, ale společnost Seco doporučuje použití koncentrovaného chlazení kapalinou.

 

Třída CW100 je dostupná ve formě monolitních břitových destiček. K dispozici jsou čtyři geometrie destiček se šířkou 3,175 mm, 6,35 mm a 7,925 mm. Vysoká kvalita honovaného ostří břitových destiček CW100 navíc umožňuje uživatelům dosáhnout dokonalé jakosti povrchu u celé řady součástí včetně pouzder, hřídelí, kotoučů a kroužků pro letecký a energetický průmysl.


Třída CW100 patří do řady keramických destiček Secomax™, která obsahuje také keramickou materiálovou třídu Sialon CS100 použitou pro ISO soustružnické destičky.
Další informace o třídě keramických břitových destiček CW100 vám poskytne místní zástupce společnosti Seco, případně je naleznete na webových stránkách www.secotools.com/cw100 Společnost Seco Tools sídlí ve švédském městě Fagersta a po celém světě je známá pro svá inovativní řešení pro obrábění kovů. Prosazujeme úzkou spolupráci s našimi zákazníky; je totiž důležité pochopit, co potřebují, abychom mohli jejich potřebám patřičně vyhovět. Zaměstnáváme více než 5 000 lidí v 50 zemích světa. Prostřednictvím školení a programů pro oceňování zaměstnanců je vzděláváme a podněcujeme jejich pracovní nasazení. K tomu napomáhá i otevřené a přátelské pracovní prostředí. Naši zaměstnanci se řídí třemi zásadami, které zároveň definují náš přístup k práci, ke kolegům a stejně tak i k našim zákazníkům, dodavatelům a partnerům – oddaností zákazníkovi, přátelskou atmosférou a osobním zaujetím pro práci. Více se dozvíte na webových stránkách www.secotools.com.

 

hq_520

Seco Tools CZ, s.r.o.
Londýnské nám. 2
639 00 Brno
Alena TEJKALOVÁ
Telefon: +420-530-500-827
E-mail: alena.tejkalova@secotools.com
www.secotools.com/cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU