800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Přeprava D/Schwabach - CZ/Jičín
Gitterboxy
Výroba garážových vrat - poptávám prkna
Palety
Přeprava zboží
5 nejnovějších nabídek
Výkup rozbitých přepravek výměnou za nové bedny
Plastové odpady - výkup
Výrobní program
Historie firmy
WOODPROTECTOR

Nové břitové destičky Seco Chaser

07/01/2015

seco_300

 

Nové břitové destičky Seco Chaser pro dokonalé rozteče a profily závitů jedním záběrem

 

Nové břitové destičky Thread Chaser společnosti Seco zajišťují rychlost, spolehlivost a přesnost. Ty jsou nutné ke splnění náročných požadavků v ropném a plynárenském průmyslu i v dalších oblastech, kde jsou vyžadovány speciální závity, jakými jsou například závity API, aby bylo možné zajistit perfektní hydraulické těsnění v moderních ropných a plynárenských součástech. Společnost Seco nabízí také produkty, které jsou vyráběny pod licencí vedoucích značek ropného a plynárenského odvětví.

 

desticky_267
HQ_IMG_Thread_Chaser.jpg


Univerzální nástroj Thread Chaser používá břitové destičky pro obrábění směrem k nebo od upínacího zařízení v případě vnitřních závitů. K dispozici jsou destičky v mnohozubých provedeních pro rychlé závitování jedním či dvěma záběry. Mnohozubé břitové destičky tvaru požadovaného závitu umožňují rychle a spolehlivě vytvářet vysoce přesné, konzistentně dokonalé rozteče závitů pro speciální díly a materiály specifické pro toto odvětví velkého rozsahu tvrdostí.

 

Břitové destičky Thread Chaser zvyšují produktivitu tím, že vytváří zuby závitu, obrobení čelních ploch a kužel ve stejné rozteči jako typ závitu. Nástroje využívají speciální substrát a jsou vybaveny otvory pro vnitřní chlazení, které skrze oddělený utvařeč třísek přivádí chladicí kapalinu pod vysokým tlakem (až 210 bar) přesně na řeznou hranu. Tím se optimalizuje utváření a odvod třísek a životnost břitových destiček se zvyšuje. Břitové destičky jsou dostupné v sadách s 1, 2 nebo 3 břitovými destičkami pro vnější závitování směrem k upínacímu zařízení a vnitřní závitování směrem k nebo od upínacího zařízení. Splňují tak požadavky nejrůznějších typů závitovacích strojů.
Další informace o nové řadě Thread Chaser a široké nabídce vysoce výkonných řešení pro obrábění závitů pro standardní a specifické aplikace vám poskytne místní zástupce společnosti Seco, případně je naleznete na webových stránkách www.secotools.com/threading. Společnost Seco Tools sídlí ve švédském městě Fagersta a po celém světě je známá pro svá inovativní řešení pro obrábění kovů. Prosazujeme úzkou spolupráci s našimi zákazníky; je totiž důležité pochopit, co potřebují, abychom mohli jejich potřebám patřičně vyhovět.
Zaměstnáváme více než 5 000 lidí v 50 zemích světa. Prostřednictvím školení a programů pro oceňování zaměstnanců je vzděláváme a podněcujeme jejich pracovní nasazení. K tomu napomáhá i otevřené a přátelské pracovní prostředí. Naši zaměstnanci se řídí třemi zásadami, které zároveň definují náš přístup k práci, ke kolegům a stejně tak i k našim zákazníkům, dodavatelům a partnerům – oddaností zákazníkovi, přátelskou atmosférou a osobním zaujetím pro práci. Více se dozvíte na webových stránkách www.secotools.com.

Seco Tools CZ, s.r.o.
Londýnské nám. 2
639 00 Brno
Alena TEJKALOVÁ
Telefon: +420-530-500-827
E-mail: alena.tejkalova@secotools.com
www.secotools.com/cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU