800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
5 ks výstavních stojanů
Nákup mycího vysokotlakého zařízení pro potravinářský průmysl
Oprava vnitřních omítek
Dodávka kancelářských a hygienických potřeb
Střešní krytina
5 nejnovějších nabídek
Nabízíme volné kapacity - balení / pytlování – např. pelety, uhlí na gril….
VYSAVAČOVÉ MOTORY (agregát)
Obrobna
Konstrukce 2D/3D modelů
Nástroje - Magnety

Nové videotipy pro efektivnější práci s ABRA Gen

07/12/2017

Nové videotipy pro efektivnější práci s ABRA Gen

Efektivní práce se systémem ABRA Gen. Důležité téma našich video návodů, tipů a triků, které vám mohou usnadnit práci s naším systémem. Trojice nových videí vám poradí, jak chytře a efektivně hromadně modifikovat hodnoty v sloupcích, ukáže, jak provádět automatické aktualizace nebo vysvětlí evidenci firem a osob a jejich vzájemnou provázanost.

Jak provádět automatické aktualizace

Video vám rychle a efektivně předvede, jak si ve své instalaci provést automatické aktualizace. Zjistíte, jak si nahrát např. nové verze čerstvě vydaných tiskových sestav, exportů či úpravu mzdových definic ještě před tím, než je k dispozici plnohodnotný update, který danou úpravu obsahuje (nebo ještě před tím, než update plošně nasadíte).

Rozšířená hromadná oprava k chytré a efektivní změně hodnot ve sloupcích

Podívejte se, jak chytře a efektivně hromadně modifikovat hodnoty v sloupci či vícero sloupcích, pokud nová hodnota nemá být pro všechny měněné záznamy stejná, ale má se chytře měnit podle daného předpisu. Takovou úlohou může být např. úprava kódů skladových karet či jiných číselníkových záznamů podle nového vzoru.

Vazba firem a osob, privátní a firemní údaje osob

V ABRA Gen máme Adresář firem i Adresář osob. Ale k čemu přesně který z nich slouží? Jaké všechny záznamy se v něm evidují? Jak je to s osobami připojenými k firmám? A jak se vlastně vymezuje osoba ve firmě? Na tyto otázky naleznete rychle odpověď po shlédnutí následujícího krátkého videa. Video připravuje uživatele na lepší pochopení dané problematiky, kterou se bude zabývat při různém nastavení a skrývání údajů v rámci budoucí implementace GDPR.

Všechna videa najede hned na úvodní straně nápovědy help.abra.eu nebo přímo na našem YouTube kanále.

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU