800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Výroba dílů z čirého polykarbonátu
Spodní deska
Obrábění krytů
Mikroperforační válec na HDPE fólie
Frekvenční měnič
5 nejnovějších nabídek
Pokládka živice
Rekonstrukce a modernizace jeřábů
Jeřábové dráhy
Jednonosníkové mostové jeřáby
Stroje a linky pro zpracování technických vláken, fólií a tkanin

Nové visací zámky pro systém Lockout/Tagout - ideální pro zajišťení bezpečnosti v jakýchkoliv podmínkác

30/10/2013

 

brady_262

Společnost Brady Corporation, světový výrobce a dodavatel řešení pro bezpečnostní identifikaci, přidala do svého širokého sortimentu produktů pro Lockout/Tagout tři nové visací zámky. «Do sortimentu přibyly kompaktní hliníkový zámek, zámek s prodlouženým tělem a bezpečnostní zámek,» říká Dominique Roosen, Product Manager EMEA Safety & Facility Identification Solutions společnosti Brady. «Věříme, že naše nové zámky budou užitečné mnoha našim zákazníkům ve specifických situacích při zabezpečení strojů a zařízení podle koncepce Lockout/Tagout.

 

zamek_322

 

Obrázek 1: Brady představuje nové specializované visací zámky pro použití ve vlhkém prostředí, pro ochranu před úrazem elektrickým proudem nebo pro uvedení
více informací na těle zámku.


Základní kámen pro systém Lockout/Tagout
Kvalitní visací zámky jsou nezbytným prvkem jakéhokoliv zabezpečení podle koncepce Lockout/Tagout. Tyto zámky zajišťují, aby zdroj energie byl během údržby bezpečně odpojen, a to až do chvíle, kdy všichni pracovníci údržby odemknou své bezpečnostní zámky zamčené jejich unikátními klíči. Ideální visací zámky musí být dlouhodobě spolehlivé a musí bezpečně zajistit uzamknutí zařízení. «Tyto nové visací zámky jsou vhodné pro specifické situace, s nimiž naši zákazníci přicházejí do styku,» říká Dominique Roosen. «Doplnili jsme jimi náš sortiment, abychom byli schopni poskytnout zákazníkům pro každou úlohu ten nejlepší zámek.

Ideální visací zámek


Výběr nejvhodnějího visacího zámku podle jeho funkčních a kvalitativních parametrů závisí zejména na pracovním prostředí, kde bude používán,» říká Dominique Roosen. «Například u elektrických zařízení je nevyhnutné používat nevodivé zámky. Do vlhkého prostředí jsou vhodné hliníkové zámky. Pro uzamčení elektrických rozváděčů se osvědčují odlehčené zámky. Jestliže na zařízení pracuje několik pracovních týmů nebo subdodavatelů, barevné visací zámky pomůžou pracovníkům rozlišit, kdo uzamknul přívod energie. Nové přírůstky do našeho sortimentu pomohou pracovníkům údržby lépe zabezpečit i malá zařízení, uvést na těle zámků více informací nebo zajistit izolační odpor u elektrických zařízení.


Kompaktní hliníkový visací zámek: praktický a lehký zámek je nejvhodnějí pro zabezpečení malých zařízení. Hliníkové pouzdro zajišťuje robustnost a velkou odolnost ve vlhku nebo ve venkovním prostředí.


Visací zámek s prodlouženým tělem: ideální pro zabezpečení průmyslových zařízení. Jeho tělo je nevodivé, chrání před skratem a je dvakrát delší než tělo běžných zámků. Nabízí tedy více místa i pro větší štítky s více daty, nebo např. pro dvojjazyčné informace.


Bezpečnostní zámek: zámek má hliníkové jádro a ocelový třmen, obojí potažené nylonem. Má výbornou mechanickou odolnost a velký elektrický izolační odpor. Je ideální pro uzamčení elektrických zařízení.


Nové, vysoce kvalitní visací zámky posilují schopnost společnosti Brady nabídnout komplexní sortiment produktů pro systém Lockout/Tagout, který je nezbytný pro maximální bezpečnost a zabezpečení v průběhu údržby. « I nadále budeme pokračovat v rozšiřování naší už tak bohaté nabídky podle požadavků a přání našich zákazníků,» dodává Dominique Roosen. Máte-li zájem o více informací o typech a vlastnostech visacích zámků pro zabezpečení Lockout/Tagout, rádi Vám zašleme naši literaturu.

Pro více informací navštivte www.bradyeurope.com nebo si vyžádejte brožuru Brady věnovanou bezpečnostním visacím zámkům na adrese central_europe@bradycorp.com


Citace ke zdůraznění:
Kvalitní visací zámky jsou nezbytným prvkem jakéhokoliv zabezpečení podle koncepce Lockout/Tagout.
Výběr nejvhodnějšího visacího zámku závisí zejména na pracovním prostředí, kde bude používán.

 

zamek1_274

 

Obrázek 2: Zajištění, aby přívod energie zůstal během údržby odpojen a uzamčen

O společnosti Brady Corporation:
Brady Corporation je mezinárodní výrobce a prodejce kompletních řešení pro identifikaci a zabezpečení komplexů budov, produktů a osob. Výrobky společnosti Brady pomáhají zákazníkům zvyšovat bezpečnost osob i zařízení, produktivitu a výkonnost. Patří mezi ně vysoce výkonné štítky, značky, bezpečnostní systémy, tiskárny, software a materiály pro vyřezávanou grafiku. Společnost byla založena v roce 1914 a má bohaté spektrum zákazníků z oblastí elektroniky a telekomunikační techniky, strojírenství, elektrotechniky, stavebnictví, vzdělávání, medicíny a jiných oborů. Sídlo firmy Brady je v Milwaukee (Wisconsin, USA) a k 31. červenci 2013 společnost na celém světě zaměstnávala přibližně 7 400 lidí. Akcie Brady se obchodují na burze v New Yorku pod značkou BRC. Více informací je k dispozici na
www.bradycorp.com.


BRADY
Lindestraat 20,
9240 Zele
BELGIUM
Van de Putte Tom
Telefon: +32 (0) 473 78 49 37
tom_van_de_putte@bradycorp.com; r.class@mepax.com

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU