800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Stroj pro dělení a broušení
Nákup motorových pil
Výměna potrubí
Přeprava D/Pfarrkirchen - CZ/Olomouc
Barvy
5 nejnovějších nabídek
Truhlářská výroba
Ložiska a hnací řemeny
Spojovací materiál, ocel nerez
Lisování tekutého kovu
Nízkotlaké lití

Nový extrémně odolný nožní spínač pro technická zařízení na lodích a v přístavech

30/10/2014

 

 

steute_150

 

Společnost steute, výrobce spínačů pro náročné a složité úlohy, nabízí svým zákazníkům také sortiment produktů určených pro ropné plošiny, lodě a přístavní terminály. Tato zařízené se vyznačují odolností proti slané vodě a robustní konstrukcí, mají všechny potřebné certifikáty a pro místa, kde se to vyžaduje, jsou k dispozici také verze určené do prostředí s nebezpečím výbuchu (Ex).

 

lod_339

 

Obrázek produktu: Extrémně odolný nožní spínač pro přístavní terminály


Nabídka produktů zahrnuje mj. námořní verzi našeho nožního spínače GFSI (viz obrázek). Spínač má mimořádně odolné kovové pouzdro. Ochranný kryt zamezuje náhodnému stlačení spínače a množství spínacích vložek umožňuje spínač individuálně přizpůsobit všem konkrétním úlohám. Kryt je zhotoven z hliníkové slitiny odolné proti slané vodě a montážní šrouby jsou z korozivzdorné oceli. Díky tomu je snímač odolný proti podmínkám panujícím na moři i na pobřeží. Nožní spínače v nevýbušném provedení mohou být používány v zónách s nebezpečím výbuchu plynu a par (Ex zóny 1 a 2) i v zónách s nebezpečím výbuchu prachu (Ex zóny 21 a 22).


Typické příklady použití těchto produktů jsou elektromechanické spínače pro zařízení ovládající navijáky v kotvištích nebo pro uvolnění úvazu lodi. Jeden spínač může ovládat naviják lana, jímž je loď upoutána k molu, a druhý může uvolnit uvazovací hák připojený k řetězu kotvy – například v případě silné bouře, kdy je třeba loď co nejrychleji dostat na volné moře. Použití vysoce robustních nožních spínačů, vyzkoušených a otestovaných v náročných podmínkách, zaručuje zcela spolehlivé ovládání technických zařízení kotviště. Jako alternativu lze použít spínač s bezdrátovým výstupem, také vyzkoušený a otestovaný v mnoha náročných úlohách. Tato poměrně nová technika přináší do oboru spínací techniky větší flexibilitu a eliminuje rizika spojená s poškozením napájecího a signálového kabelu, k němuž může v drsných podmínkách přístavů snadno dojít. www.rem-technik.sk

 

REM-Technik s.r.o.
Kliny 35
615 00 Brno
Veronika LISOVÁ
Telefon: +420 548 140000
Fax: +420 548 140005
office@rem-technik.cz

steute Schaltgeräte GmbH & Co. KG
Brückenstr. 91
32584 Löhne
Deutschland
Isabel JOHNSON
i.johnson@steute.com

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU