800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Výstavba podélného stání a chodníku
Běžná údržba komunikací
Popisovací fólie
Nákup CNC brusek
Zateplení a výměna oken
5 nejnovějších nabídek
Drť PP
Sedák rovný (Podlepený) 510x420x60
Vlastní konstrukce licích zařízení
PS Edistir SR 550 natur
Pokládka živice

Nový software 3D Sync od SIEMENS přináší benefit synchronní technologie uživatelům všech CAD systémů

18/01/2013

 

Jednou z významných výhod patentovaného softwarového řešení Synchronní technologie od Siemens je, že je nyní k dispozici pro uživatele CAD aplikací od jakéhokoliv dodavatele. Obchodní jednotka Siemens PLM Software, která se zabývá řízením životního cyklu výrobku, uvádí na trh nový 3D nástroj založený na synchronní technologii. Novou 3DSync aplikaci od Siemens je možné zdarma využívat do 15. května 2013. V dnešním globálním výrobním průmyslu je spolupráce mezi více společnostmi na vývoji produktů převládající praxí. Vzhledem k využívání různých formátů dat a konkurenčních softwarových CAD aplikací je import a následná práce s digitálními 3D daty z nekompatibilních CAD aplikací často časově náročná, náchylná k chybám a nákladná.

Konstrukční záměr v CAD modelech ve formě parametrických pravidel je tak ztracen při převodu, což má za následek obtížnou a často nemožnou práci s importovaným modelem. Ve výsledku jsou tak inženýři často nuceni trávit hodiny nebo dny opravou importovaného modelu, nebo ho dokonce musí vytvořit znovu od nuly. Tento problém byl prakticky eliminován pro uživatele CAD aplikací Solid Edge ® a NX™ od společnosti Siemens už v roce 2008, kdy byla představena synchronní technologie. Použití synchronní technologie, která umí detailně prozkoumat importované 3D modely, rozpoznat konstrukční záměr a automaticky použít odpovídající konstrukční parametry, může zkrátit čas editace modelu až desetinásobně. Někteří uživatelé dokonce uvádějí, že se jim čas potřebný pro vyplnění určitých úkolů snížil ze dnů na minuty.

Nabídka nového 3DSync od společnosti Siemens nyní přináší tuto výhodu uživatelům jakéhokoliv komerčně dostupného CAD systému. Synchronní technologie už tak není pouze výsadou uživatelů aplikací Solid Edge a NX.

Pro více informací a registraci pro plné využití zkušební verze zdarma do 15. května 2013, navštivte www.siemens.com/plm/3dsync.

 

simens_225

 

www.technickytydenik.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU