800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Servis stroje PeTeWe PFS-30CNC
Otočná část
Výroba dle přílohy
Nosné rameno
Výroba připínáčků
5 nejnovějších nabídek
Sáček pro balení potravin 390×390+0+0
Sáček/pytel pro průmyslové využití
Taška
SAVA
INWORK P-S-V

Nový systém Jetstream Tooling® Duo společnosti Seco zlepšuje výkon při soustružení

25/11/2013

 

seco_300

Brno, listopad 2013 - Nová technologie Jetstream Tooling Duo společnosti Seco, ideální pro aplikace soustružení titanu, vysoce legovaných slitin a dalších obtížně
obrobitelných materiálů, využívá druhý přídavný výstup chladicí kapaliny. Díky tomu je teplo z řezné zóny rychle a efektivně odváděno, což výrobcům umožňuje dosáhnout
vyšší řezné rychlosti, delší životnosti nástroje, lepšího odvodu třísek a zvýšení celkové produktivity.

 

duo_243

 

HQ_IMG_Jetstream_Duo.jpg


Technologie Jetstream Tooling Duo přesně směřuje horní proud chladicí kapaliny do optimálního bodu řezné zóny, zatímco přídavná tryska je nasměrována na hřbet břitové
destičky. Výsledkem je, že na řeznou hranu dopadá vysokotlaká chladicí kapalina ze dvou protilehlých směrů – nad a pod – čímž maximalizuje odplavování třísek a ochlazení řezné zóny. Přidáním druhého proudu chladicí kapaliny k systému Jetstream Tooling umožnila společnost Seco zákazníkům prodloužení životnosti nástroje o dalších 10 procent a dosažení lepších jakostí povrchu.

 

Jetstream Tooling Duo také zahrnuje vyměnitelný induktor pro zlepšení výkonu při hrubování, kde je na straně třísek vyžadován další příkon a u aplikací, kde třísky naráží do induktoru. Tento induktor je doplňkový ke standardně montovanému induktoru pro obrábění na čisto a střední hrubování.


Společnost Seco používá u nástrojů Jetstream Tooling Duo mimořádně spolehlivou konstrukci držáku typu P s páčkou pro zajištění pevného upnutí břitové destičky a dosažení vysoké opakovatelnosti při výměnách břitové destičky. Díky dokonalé tuhosti systému lze dosáhnout vyšších hloubek řezu, vyšších posuvů a zlepšení jakosti dílů.
Jetstream Tooling Duo je k dispozici pro negativní břitové destičky CNxx, WNxx, SNxx, DNxx a TNxx.


Běžný systém Jetstream Tooling využívající konstrukci držáku typu P s páčkou je navíc k dispozici ve variantách se stopkou a Seco-Capto™.


Společnost Seco Tools sídlí ve švédském městě Fagersta a po celém světě je známá pro svá inovativní řešení pro obrábění kovů. Prosazujeme úzkou spolupráci s našimi zákazníky; je totiž důležité pochopit, co potřebují, abychom mohli jejich potřebám patřičně vyhovět.
Zaměstnáváme více než 5 000 lidí v 50 zemích světa. Prostřednictvím školení a programů pro oceňování zaměstnanců je vzděláváme a podněcujeme jejich pracovní nasazení. K tomu napomáhá i otevřené a přátelské pracovní prostředí. Naši zaměstnanci se řídí třemi zásadami, které zároveň definují náš přístup k práci, ke kolegům a stejně tak i k našim zákazníkům, dodavatelům a partnerům – oddaností zákazníkovi, přátelskou atmosférou a osobním zaujetím pro práci. Více se dozvíte na webových stránkách www.secotools.com.

 

Seco Tools CZ, s.r.o.
Londýnské nám. 2
639 00 Brno


Alena TEJKALOVÁ
Telefon: +420-530-500-827
E-mail: alena.tejkalova@secotools.com
www.secotools.com/cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU