800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Servis stroje PeTeWe PFS-30CNC
Otočná část
Výroba dle přílohy
Nosné rameno
Výroba připínáčků
5 nejnovějších nabídek
Sáček pro balení potravin 390×390+0+0
Sáček/pytel pro průmyslové využití
Taška
SAVA
INWORK P-S-V

Nový vyhledávač vedení Beha-Amprobe AT-7000-EUR Advanced

22/05/2015

 

beha_272

 

Nový vyhledávač vedení Beha-Amprobe AT-7000-EUR Advanced

Zajistí rychlé a snadné vyhledání elektrického vedení a identifikaci jističů

 

Společnost Beha-Amprobe® představuje vyhledávač vedení AT-7000-EUR Advanced, který zjišťuje přesnou polohu elektrických kabelů a je vybaven novými funkcemi a technologiemi pro získání výsledků během několika minut.

Fotografie produktů jsou dostupné zde: http://bit.ly/1FDLQvX

Vyhledávání vodičů může být oříšek. S přístrojem Beha-Amprobe AT-7000-EUR je vyhledávání vodičů snazší a přesnější než kdykoli dříve. Patentovaný snímač Smart Sensor™ a rychlejší procesor poskytují okamžitou odezvu na polohu a směr vodiče, a to na velkém barevném LCD displeji. Směr a orientaci vodičů ve zdech, podlahách a stropech pak lze snadno a rychle určit s přesností až 5 cm, a to i na okruzích chráněných chrániči RCD.   vyhle_276

Identifikace jističů a pojistek

V kombinaci s účinným vysílačem využívajícím optimální frekvence pro vyhledávání napájených vodičů i vodičů bez napětí dokáže nová funkce Scan and Locate (Skenovat a najít) identifikovat správný jistič nebo pojistku s nejsilnějším zaznamenaným signálem. Tím se eliminují nejasnosti způsobované více falešnými pozitivními odečty běžnými u vyhledávacích přístrojů se staršími technologiemi.

Optimální konstrukce

Vyhledávač vedení tvoří dvě zařízení, detektor s displejem a hrotovým snímačem a vysílač měřené frekvence, který lze doplnit signálovými kleštěmi.

Tvar hrotového snímače na detektoru (přijímači) umožňuje vyhledávání v obtížně přístupných oblastech, rozích a stísněných prostorech, a také přesnou identifikaci jističů a pojistek. Použitím dvou různých typů antén (indukční cívka a kapacitní) zajišťuje hrotový snímač optimální výsledky vyhledávání vedení pod napětím i bez něj, což se automaticky volí podle provozního režimu. Barevný displej TFT LCD pak zobrazuje detekované napětí, výstupní frekvenci a provozní režim.

Vysílač AT-7000-TE se třemi provozními režimy („high“ (vysokovýkonový), „low“ (nízkovýkonový) a „clamp“ (klešťový)) a dvěma výstupními frekvencemi (6 kHz a 33 kHz) nabízí optimální technologie pro detekci vodičů a identifikaci jističů v napájených i odpojených obvodech. Vysílač automaticky nastavuje frekvenci na základě zjištěného napětí a vyzve uživatele k nastavení úrovně napájení na základě aplikace.

Pokud není k dispozici přístup k obnaženým vodičům, pomocí připojených signálových kleští SC-7000-EUR indukujte vysílač signál do hledaného vedení, aby bylo možné detekovat vodiče a zjišťovat zátěž. „Klešťový“ režim vysílače AT-7000-TE poskytuje zesílený signál 6 kHz, který prostřednictvím kleští zvyšuje přesnost.

Hledání kabelů u stropu ze země

V případě potřeby vyhledávání vedení ve vyšších polohách od podlahy, na stěnách pod stropem nebo ve přímo ve stropě, kde bylo v minulosti nutné používat žebřík, je nyní možné použít izolované prodlužovací tyče. Na ní se umístí přijímač a následně se umístí na měřené místo. Polohu kabelu pak indikuje zelená šipka doprovázená zvukovým signálem.

 

Více informací o přístrojích pro měření a testování Beha-Amprobe nebo katalog ke stažení naleznete na internetových stránkách na adrese www.beha-amprobe.com.

 

Beha-Amprobe®

BEHA-Amprobe nabízí širokou škálu cenově dostupných a inovativních testovacích zařízení speciálně navržených pro urychlení a usnadnění práce elektrikářů. Výrobky Beha-Amprobe jsou prodávány a podporovány širokou řadou prodejců poskytujících profesionální podporu. Portfolio zahrnuje digitální multimetry, zkoušečky napětí, klešťové multimetry, testery instalací a teploměry.

 

 


Pro více informací prosím kontaktujte:

Stanislav Přibyl

PRAM Consulting s.r.o.

Tel.:       +420 222 351 493

Mobil: +420 736 684 268

e-mail: stanislav.pribyl@pram.cz

www.pram.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU