800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Kvalitní potisk - větší a pravidelné odběry
Gitterboxy,Mars bedny,KLT přepravky,KTP boxy
Katr
Stavební stroj
Bagr
5 nejnovějších nabídek
Půjčujeme dodávky
Drť PP
Sedák rovný (Podlepený) 510x420x60
Vlastní konstrukce licích zařízení
PS Edistir SR 550 natur

Odborný veletrh GET Nord

12/02/2013

getnord_790Veletrh GET Nord nabízí prvotřídní doprovodný program

Fóra se špičkovými domácími i zahraničními referenty

 

logo_get_nord_12_4c_d_gb_201GET Nord 2012 - odborný veletrh pro elektro, sanitu, vytápění a klimatizaci

Od 22. do 24. listopadu 2012 na hamburském výstavišti

 

Cenné informace od zasvěcených, diskuze na nejvyšší úrovni a průkopnické koncepty pro budoucnost – to nabízí doprovodný program GET Nord, jediného odborného veletrhu, který nabízí elektro, sanitu, vytápění a klimatizaci pod jednou střechou.

 

Zlatý hřeb: Mezinárodní BDA Architektonické fórum. S mottem „Dense City – Intense City – Architektura pro novou městskou kvalitu života“ budou po celé tři veletržní dny prominentní referenti informovat o nejnovějších architektonických trendech v Evropě. Na základě svých aktuálních projektů předloží náměty a odpovědi k otázkám budoucnosti města v měnícím se klimatu. Udržitelným demokratickým rozvojovým strategiím měst se bude věnovat Kees Christiaanse z KCAP Architects & Planners z Rotterdamu, který se svým týmem navrhl mj. Central Business District v Pekingu, jeden z terminálů letiště v Eindhovenu nebo úřednickou budovou v dřevěném přístavu v Hamburku. K nejvýznamnějším současným architektům, kteří na veletrhu GET Nord vystoupí, patří také Anne Lacaton z Lacaton & Vassal Architectes z Paříže, vyznamenaná mj. za návrh společenskovědní fakulty univerzity v Grenoblu. Různá ocenění obdržel rovněž Patrik Schumacher ze Zaha Hadid Architects z Londýna, mj. za návrh MAXXI centra současného umění a architektury v Římě.

 

Speciální přehlídka E-Mobilita se týká aktuálního tématu, neboť dle prognózy spolkové vlády bude do roku 2020 na německých silnicích asi milion elektrických vozů. Výstava ukáže samotná vozidla, techniku infrastruktury pro nabíjení i koncepty mobility.

 

Inovační fórum zahrnuje řadu kvalitních přednášek s mottem „Energie pro budoucnost“. Od obecných témat jako „Budoucnost trhu tepelných čerpadel – posouzení trhu a systému“ nebo „Fotovoltaika“ ke konkrétním příkladům z praxe - mj. „Příklady realizovaných solárních elektráren v Hamburku“ nebo „Požadavky na systémy větrání obytných prostor podle DIN 1946T6“.

 

Tematická přehlídka Německého spolkového průmyslového svazu techniky budov, energie a životního prostředí (BDH) s titulem „Efektivní systémy a obnovitelné energie“ informuje o rozmanitých možnostech moderní a vysoce efektivní vytápěcí technologie s konkrétními příklady z praxe.

V dílnách PowerParku budou moci učni a budoucí elektro-profesionálové prokázat své dovednosti – jedinečná možnost zapojit se a vyzkoušet si různé profese. Výkonnost nástupnické generace řemeslníků SHK prověří TechnikPark. Zde musejí učni prokázat svoji šikovnost při kompletaci elektrických obvodů nebo zprovozňování odvzdušnění prostor.

 

Mottem specializované výstavy Bezbariérová koupelna a WC je „Komfort pro generace“. Prezentovanou komfortní bezbariérovou koupelnu si bude moci každý návštěvník vyzkoušet za pomoci „stařeckého obleku“. Takzvaný Age Explorer umožní návštěvníkům prožít stáří fyzicky a emočně na vlastní kůži.

 

Tematická přehlídka bude věnována také kachlovým kamnům a teplovzdušnému vytápění. Zde výrobci představí mistrovská dobová, pěkně formovaná kachlíková kamna a komíny.

 

Premiéru na veletrhu GET Nord oslaví Sanitární fórum. Vystavovatelé zde představí své nejnovější sanitární objekty a příspěvky k tématům jako: Nové designové trendy v koupelně, Bezpečnost v koupelně nebo Osvětlení – funkčnost versus design.

 

V klempířské tržnici SHK-cechy představí praktické ukázky klempířství.

 

GET Nord, jediný společný veletrh oborů elektro, sanita, vytápění a klimatizace na severu Německa se koná od 22. do 24. listopadu na hamburském výstavišti s otevírací dobou 9 – 18 h. Hlavní myšlenka: „Spojte svůj úspěch“. 500 vystavovatelů představí jedinečně širokou nabídku produktů, systémů a služeb. Informovat se o nejnovějších trendech a inovacích dorazí více než 40 tis. návštěvníku z oblasti řemesla, průmyslu a služeb.

 

Další informace naleznete na www.get-nord.de.

V případě zájmu či dotazů se obracejte na české zastoupen veletržní společnosti Hamburg Messe, firmu Naveletrh s.r.o., na info@naveletrh.cz.

 

 

O GET Nord

 

Silné průmyslové svazy jako Německý spolkový průmyslový svaz techniky budov, energie a životního prostředí (BDH) a Centrální svaz elektrotechnického a elektronického průmyslu (ZVEI), všech devět živnostenských svazů SHK a elektro spolkových zemí Šlesvicko-Holštýnsko, Hamburk, Dolní Sasko, Brémy a Meklenbursko-Pomořansko, stejně jako VEG, Spolkový svaz velkoobchodu s elektrem, Spolková skupina Hamburk, Šlesvicko-Holštýnsko, Meklenbursko-Pomořansko a velkoobchodní sdružení DG domovní technika – Německý velkoobchodní svaz domovní techniky podporují GET Nord 2012 a dělají z něj atraktivní nadregionální trh a kompetentní informační burzu.

Partnery GET Nord jsou dále Asociace německých architektů a architektek BDA Hamburk, Svaz německých bytových architektů, Svaz německých inženýrů (VDI), Úřad rozvoje města a životního prostředí FHH, Svaz severoněmeckých bytových společností (VNW), GET odborný svaz záruky jakosti odvodňovací techniky a Vysoká škola užitých věd Hamburk (HAW).

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU