800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Oprava komunikace
Kotel
Zateplení RD
Dodání obalů
Vertikální obráběcí centrum
5 nejnovějších nabídek
Bazény a zastřešení
Truhlářská výroba
Ložiska a hnací řemeny
Spojovací materiál, ocel nerez
Lisování tekutého kovu

OKNOPLAST představil okno Winergetic Premium Passive

12/02/2013

oknoplast_619Nové soustavy skel zajišťují až o 40 % vyšší tepelně-izolační vlastnosti než tradiční dvojskla

 

Praha, 10. prosince 2012 – Společnost OKNOPLAST představuje nové okno Winergetic Premium splňující požadavky na pasivní okna. Podle těchto požadavků by měl být součinitel prostupu tepla Uw nižší než 0,8 W/m²K. Okno s velkým prosklením, zároveň ale šetřícím energie, vyhoví i nejnáročnějším zákazníkům. Tepelně-izolační vlastnosti profilu s inovativním tříkomorovým čtyřsklem se součinitelem Ug = 0,3 W/m2K lze navíc zlepšit tepelným zesílením – spojením ocelového profilu s tepelnou vložkou vyrobenou z pryskyřice se minimalizuje vznik tepelných mostů při zachování potřebné statiky.

Skutečným průlomem v oblasti úspor energie v plastových oknech je použití inovačního tříkomorového čtyřskla se součinitelem Ug = 0,3 W/m2K vyrobeného z tabulí o tloušťce 3 mm. Tyto nové soustavy skel zajišťují až o 40 procent vyšší tepelně-izolační vlastnosti než tradiční dvojskla se skleněnými tabulemi silnými 4 mm. Jedná se o první řešení svého druhu v Evropě, které v systému Winergetic Premium umožňuje snížení součinitele tepelného průniku pro celé okno na úroveň Uw = 0,6 W/m2K.

 

„Základní otázkou, které bychom se měli věnovat před nákupem oken, je součinitel prostupu tepla Uw. Čím je součinitel Uw nižší, tím jsou ztráty energie menší. Výrobci někdy uvádí místo součinitele Uw (celé okno) součinitel Ug (pouze zasklení), což neodráží skutečnou úroveň ztrát,“ upozorňuje Juraj Koudela, obchodní ředitel společnosti OKNOPLAST.

Okna Winergetic Premium jsou charakteristická jemnou, zaoblenou linií profilu. Designérský projekt křídla je výsledkem spolupráce projektantů společnosti OKNOPLAST a firmy VEKA a je k dostání pouze u firmy OKNOPLAST. Celkový dojem dokreslují elegantní doplňky a příslušenství, jako je např. nová klika linie dESIGN+, projektovaná ve spolupráci s renomovaným studiem KISKA.

 

Fotografie okenního systému Winergetic Premium jsou k dispozici zde.

 

 

Pro více informací kontaktujte:

Šárka Bláhová

PRAM Consulting s.r.o.

T: + 420 224 913 000

M: + 420 734 428 603

E: sarka.blahova@pram.cz

 

 

 

O společnosti OKNOPLAST

OKNOPLAST je dynamicky rozvíjející se firma, s vybudovanou pozicí lídra v oboru plastových a hliníkových oken na evropském trhu. Nabízí plastová okna a dveře, hliníkové konstrukce, okna a venkovní dveře, rolety, příslušenství k oknům a v neposlední řadě odborné poradenství přizpůsobené individuálním potřebám zákazníků. Firma OKNOPLAST vznikla v roce 1994 na základě zkušeností s výrobou moderních plastových oken a s využitím hlubokých znalostí jak tohoto odvětví, tak situace na trhu. Podnik se skládá z výrobních hal s celkovou plochou 31 tisíc m2, moderních kancelářských budov, skladovacích a manipulačních ploch.
V průběhu prvních deseti let své existence se společnost vypracovala do postavení solidní značky a zařadila se mezi přední evropské výrobce plastových oken a dveří. V roce 2011 činil prodej firmy téměř jeden milion okenních jednotek. Více informací naleznete na www.oknoplast.cz.

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU