800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Oprava komunikace
Kotel
Zateplení RD
Dodání obalů
Vertikální obráběcí centrum
5 nejnovějších nabídek
Bazény a zastřešení
Truhlářská výroba
Ložiska a hnací řemeny
Spojovací materiál, ocel nerez
Lisování tekutého kovu

PANASONIC představuje 47" LCD displeje LFX6 pro venkovní použití

08/08/2013

 

Společnost Panasonic Visual System Solutions představila nové profesionální 47" LCD displeje TH-47LFX6 pro venkovní a částečně kryté aplikace digital signage (digitálního zobrazování informací). Profesionální LCD displej 47LFX6 s odolností proti prachu a vodě IP44 a vysokým jasem 1 000 cd/m2 nabízejí dokonalý obraz čitelný i za přímého slunečního světla, a jsou ideální pro řadu exteriérových aplikací, jako jsou například digitální jídelní lístky před restauracemi rychlého občerstvení (drive-through), reklamní panely a navigace v obchodních a zábavních centrech upozornění a navigace v areálech vzdělávacích institucí nebo informační panely na autobusových a vlakových nádražích a reklamní panely v hlavních bodech veřejné dopravy.

Pro displej 47LFX6 je charakteristická jeho schopnost zajistit čitelnost informací i za nepříznivých podmínek jako jsou horko, vlhkost, extrémní chlad nebo vysoký sluneční svit. Displej je vybaven nerezavějícím hliníkovým tělem a temperovaným sklem, které umožňuje bezpečné venkovní používání. Dle potřeby lze nainstalovat na šířku nebo na výšku a je vybaven vodotěsným krytem všech napájecích a signálových kabelů, který zároveň chrání před neoprávněnou manipulací. Na rozdíl od většiny venkovních displejů, které vyžadují samostatné rozměrné a drahé skříně s vytápěcími a chladicími prvky, nevyžaduje displej 47LFX6 speciální řízené klima. Díky tomu je celková instalace mnohem spolehlivější, levnější a energeticky úspornější. Statický obraz i video jsou na displeji 47LFX6 zobrazovány jasně i v osvětlených prostorách, takže informace jsou zřetelně čitelné i na přímém slunečním světle.

Displej je vybaven vzduchem chlazeným systémem, který eliminuje zvýšení teploty na přímém slunečním světle a brání výpadkům provozu. Zobrazovací panel IPS se širokým pozorovacím úhlem poskytuje jasný a ostrý obraz s věrnými barvami při pohledu z jakékoliv strany. Mezi výhody tohoto displeje patří také nízká spotřeba energie a široká škála profesionálních funkcí jako je technologie DIGITAL LINK, řešení s jediným kabelem LAN, které umožňuje uživatelům přenášet do displeje obraz, zvuk a řídicí signály na vzdálenost až 100 metrů. To umožňuje instalaci přehrávačů multimédií nebo zdrojů obsahu uvnitř budovy pro jejich snazší obslužnost a eliminuje potřebu chránit tato zařízení před výkyvy teplot. Technologie DIGITAL LINK také umožňuje dálkové sledování stavu a ovládání displeje s přenosem údajů o teplotě, o zanesení filtrů, o zablokování ventilátorů apod., což umožňuje rychlou reakci na poruchy zařízení.

 

 

lcd_492

 

 

www.technickytydenik.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU