800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Zednické a obkladačské práce
Polystyrenové obaly
Výměna oken
Elektromotory
Obrábění
5 nejnovějších nabídek
Tryskací materiály
Instalovali jsme u zákazníka novou unikátní komoru pro balotinování
OCELOVÉ TRUBKY A PROFILY
Kabely, vodiče, přívody
Nárazuvzdorné obálky

Povrchová úprava

16/03/2015

 

denas_120_03

 

V současné době se společnost prosazuje zejména dodávkami nátěrových hmot do strojírenských podniků (ochrana strojních součástí a technologických celků), sléváren (ochrana odlitků z šedé litiny, tvárné litiny, ocelolitiny a temperované litiny) a dodávkami nátěrových systémů na ochranu ocelových a betonových konstrukcí. Zejména v oblasti produkce pro strojírenský průmysl firma dodává nátěrové hmoty v úpravách, které respektují odlišné podmínky pro aplikaci u jednotlivých odběratelů a především respektují požadavky v oblasti ochrany životního prostředí

Druhým odvětvím, který se firma zabývá je realizace povrchových ochran ocelových konstrukcí a prvků

- tryskání
- metalizace
- nátěry, nástřiky
- protipožární nátěry

K těmto účelům vlastní společnost specializované pracoviště v Lískovci u Frýdku-Místku, ve kterém realizuje komplexní antikorozní ochranu ocelových konstrukcí, technologických celků (železniční a silniční mosty, protihlukové stěny), ale i drobných dílců a prvků. S ohledem na požadavky zákazníků provádíme aplikace také na celém území ČR. Realizační tým je tvořen pracovníky, kteří mají dlouholetou praxi v oblasti povrchových ochran.
Pracoviště je vybavené nejmodernější technologií, která umožňuje provádět povrchovou úpravu v co nejvyšší kvalitě vzhledem k odlišným požadavků zákazníků, tak i s ohledem na ochranu životního prostředí. Expedice na pracoviště je řešena nejen silniční, ale i železniční dopravou pomocí železniční vlečky.

Vybavení specializovaného pracoviště:
- mostové jeřáby (12,5 t, 20 t, 50 t)
- tryskací box
- tryskací jednotky
- technologii na likvidaci VOC látek

Specifikace povrchových úprav:
tryskání ocelovou drtí - metalizace žárovým nástřikem Al, Zn, ZnAL - Zinacor 850- nátěry - nátěrové systémy dle technické specifikace zákazníka např. systémy vlastní produkce, ale také: INTERNATIONAL, REMBRANDTIN, HEMPEL, DERISOL, AMERON, JOTUN atd. 

 

DENAS COLOR a.s.

Sokolovská 1174/17
Bílovec
743 01
Česká republika

Tel.: +420 556 412 038, 556 410 795
Fax: +420 556 410 263
E-mail:
Internet:

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní?
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU