800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Soustruh
Rekonstrukce fasády a oplocení
Plastový materiál
Poptáváme částečnou rekonstrukci bytu
Rekonstrukce mostu
5 nejnovějších nabídek
Komíny TUMA s nejlepším poměrem ceny a kvality
Komíny TUMA s najlepším pomerom ceny a kvality
Frézka konzolová FGH 32
Frézka nástrojařská FUW 315/ III
MAHO 1000 Frézka nástrojářská

Pozor na pomalý start ze strany uživatelů

19/03/2013

V aktuálním CIO BusinessWorldu se věnujeme problematice ERP pro SMB. Jednou z respondentek našeho výzkumu byla také Lenka Medková z TD-IS, e níž jsme se bavili o úskalích implementace takového systému.


CIO BusinessWorld: Jak velké procento vašich zákoníků jsou „prvoinstalace“, tedy nasazení ekonomického či ERP systému na „zelené louce“, a jak velké procento přichází od konkurenčních řešení? Co bývá hlavním důvodem přechodu zákazníků od konkurence na vaše řešení ?


Lenka Medková: U ERP systém EasyTechnology ( ET ) se v podstatě jedná !prvoinstalace! u cca o 90 % naších zákazníků, kteří buď neměli doposud systém žádný, maximálně využívali tabulkové editory a „papírové“ záznamy ve výrobních sešitech, případně pracovali v několika vzájemně nepropojených DOS aplikacích.


Přibližně 50 % z nich mělo jediný IS zavedené účetnictví, někteří vedli ( a stále vedou ) svoji účetní agendu mimo firmu – v agentuře. Nenutíme tyto uživatele přecházet na celý nový IS, ponecháváme jim volbu zachovat jejich účetní software, se kterým jsou zvyklí pracovat a težko by se jim opouštěl. Maximálně musí „upgradovat“ účetnictví na SQL verzi, která umožňuje plnou integraci s nově zavedeným systémem pro řízení a plánování výroby ET. Zbylých 10 % naších zákazníků se již o zavedení konkurenčního ERP pokoušelo v minulosti, ale projekt nebyl z různých důvodů úspěšně dokončen.

 

 

Více informací k článku najdete zde

 

 

 

TD-IS, s.r.o.

Sladkovského 43
Plzeň
326 00

Kontaktní údaje

Tel.: +420 377 441 025
Mob.: +420 604 291 184
Fax: +420 373 730 303
E-mail:
Internet:

 

 

 


http://firmy.industry-eu.cz/td-is-sro

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU