800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Nákup ručního nářadí
Jímka
Plechy
Peletky
Svářečka
5 nejnovějších nabídek
Manipulátory a robotizovaná pracoviště
Zařízení pro svařování plastů a kovů
Osvětlení markýzy HELLA nightlight
Markýzy CLEO 5530
Kabelové vlečky

Premiéra ruční tiskárny BMP™21-PLUS od Brady

15/04/2014

 

brady_262

Nová tiskárna títků kombinuje odolné provedení a inteligentní možnosti tiskuBrady, globální leader v oblasti průmyslových a bezpečnostních tiskových systémů a řeení, dnes oznámil uvedení ruční tiskárny títků BMP™21-PLUS. Tato nová přenosná tiskárna je aktuální novinkou v oblasti profesionálního značení v prostředí elektrotechnického průmyslu, telekomunikací a přenosu dat i všeobecného průmyslu. Kombinuje odolné provedení s inteligentními možnostmi tisku pro značení drátů a kabelů, terminálů, výrobních štítků, i obecného a bezpečnostního značení.

 

tisk_238

 

«Jakmile vyzkoušíte rychlost a jednoduchost tisku štítků s tiskárnou BMP™21-PLUS, nebudete se o ni chtít s nikým dělit,» říká Hilde De Swerdt, ředitelka vývoje Brady pro EMEA. «Zlepšuje vaši práci při tisku štítků díky inteligenci a robustnímu provedení, které jsou potřebné pro plnění každodenních požadavků jakékoliv práce.»


Tvar tiskárny BMP™21-PLUS byl nově navržen pro zvšýení odolnosti a ergonomie s důrazem na vyvážení a tvarování pro snadné držení a manipulaci. Výborná viditelnost žluté a černé barvy dávají tiskárně nepřehlédnutelnost na pracovitši a ochranné pryžové prvky zaručují její vysokou odolnost. Tiskárna prošla nárazovými a vibračními testy podle MIL-STD-810G, metoda 5.16.6 S4.6.5, které potvrdily, že i po nárazu zůstává stále provozuschopná.


BMP21-PLUS se vyznačuje nejen zvýšenou odolností, ale je také chytřejí. Tiskárna je vybavena volitelně dodávanou novou lithium-iontovou baterií s dlouhou životností, velkým podsvíceným LCD displejem a grafickou knihovnou se 104 symboly pro elektrotechnické, bezpečnostní a datové aplikace. Má také automatické formátování štítku pro devět obvyklých aplikací včetně značení kabelů a krycích panelů, dovolující uživateli jednoduše nastavit štítek a začít tisk bez nutnosti dalších nastavování.

Mezi další přednosti nového modelu tiskárny patří rozšířený počet barev štítků v kontinuálním provedení v šíři až 19 mm Jakmile je títek vytištěn a oříznut, je zařízením zachycen, aby nevypadl ven nebo na zem dokud není rukou odebrán.


«Už jen kompaktní konstrukce a široký okruh možností tisku dělá z BMP21-PLUS favorita na trhu. Když k tomu přidáte její atraktivní cenu, stává se tiskárna příliš dobrou na to, abyste si ji nepořídili,» dodává Hilde De Swerdt. «Navíc si můžete být jisti, že vaše tiskárna zůstane ve špičkovém provozním stavu - dvouletá záruka je u této tiskárny standardem.»

 

Více informací k článku najdete zde

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU