800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Slévárenské bedny
Rekonstrukce kulturního domu
Přeprava D/Pfarrkirchen - CZ/Olomouc
Stavební úpravy haly a administrativní budovy
Sběr a odvoz odpadu
5 nejnovějších nabídek
Prodej brambor konzumních odrůd Adéla a Terka žluté, dále Bela a Redana červené
Pokládka zámkové dlažby
Opracování / čištění / finální úprava a balení polotovarů z výroby - volná kapacita
Nabízíme volné kapacity - balení / pytlování – např. pelety, uhlí na gril….
Prášková lakovna

PRVNÍ GLOBÁLNĚ DOSTUPNÉ PROAKTIVNÍ SLUŽBY IT PODPORY

25/01/2013

dimension_data_354Společnost Dimension Data je prvním systémovým integrátorem poskytujícím proaktivní služby podpory a správy technologií od více dodavatelů na globální úrovni

 

Praha, Česká republika – 24. ledna 2013

Společnost Dimension Data, globální poskytovatel IT řešení a služeb dnes uvedla vylepšenou proaktivní verzi svých služeb Uptime Maintenance a Support Services. Nová verze umožní více než 6 000 klientům společnosti Dimension Data zajistit dlouhodobou dostupnost jejich IT prostředí a optimalizovat celkové náklady na IT podporu. Dimension Data je prvním systémovým integrátorem, který v globálním měřítku nabízí takto rozsáhlé proaktivními služby podpory pro prostředí složená z různých technologií pořízených od více dodavatelů. Více na: www.ddconnect.cz.

 

Naši klienti vyžadují od IT podpory tři základní věci – snížení nákladů, zvýšení kvality podpory a lepší informovanost,“ říká Petr Katzer, obchodní ředitel ze společnosti Dimension Data Česká republika. „Jednoduše řečeno tedy chtějí velkou užitnou hodnotu za nízkou cenu. Zjistí-li zákaznici, že tyto požadavky jsou splnitelné, jsou schopni velmi rychle změnit svého poskytovatele podpory. S proaktivními službami Uptime poskytujeme zákazníkům přesně to, co chtějí.

 

Služby Uptime již v minulosti zaručovaly výhody vyplývající z poskytování kvalitní technické podpory napříč různými technologiemi a od více dodavatelů. Uptime těží i z velkého rozsahu úrovní podpory s garantovanými reakčními dobami a také z nepřetržitého přístupu k servisním centrům v režimu 24x7. Navíc jsou tyto služby dostupné na stejné vysoké úrovni v každém regionu, ve kterém společnost Dimension Data působí.

 

Uváděná verze služeb Uptime zahrnuje řadu nových proaktivních nástrojů a automatizovaných postupů. Všechna vylepšení jsou podpořena novou platformou pro správu IT služeb a také širší podporou různorodých technologií a dodavatelů. Díky těmto vlastnostem mohou zákazníci snížit náklady na podporu IT při zvýšení provozní efektivity.

 

 

 

Nová rozšíření služeb Uptime přináší klientům společnosti Dimension Data následující výhody:

●    Uptime Monitoring umožňující technikům společnosti Dimension Data okamžitý přístup do infrastruktury klientů ke službám způsobujícím mimořádné události. Práce na zahájení řešení tak mohou začít rychleji a méně časově náročné je i samotné vyřešení problému.

●    Schopnost sledování umístění zařízení umožňující zákazníkům udržovat zcela přesné informace o využívaných zařízeních a adekvátně pokrýt podporou jejich IT infrastrukturu.

●    Standardizované aplikační rozhraní umožňující integraci service deskových systémů společnosti Dimension Data určených pro správu IT služeb s klientovým oddělením podpory. Obě strany tak mohou vzájemně komunikovat mnohem rychleji a přesněji, což vede k rychlejší diagnostice a rychlejšímu vyřešení.

●    Mobilní aplikace servisního centra zajišťující zákazníkům přehled o mimořádných událostech souvisejících s chytrými telefony a tablety.

●    Pravidelná hodnocení stavu podpory umožňující ověřovat, že jednotlivá zařízení jsou pokryta odpovídající úrovní podpory.

 

O Dimension Data

Společnost Dimension Data byla založena roku 1983, je poskytovatelem ICT služeb a řešení využívající vlastní technologické specialisty, zajišťující dodávky na globální úrovni a s podnikatelským duchem pro urychlení obchodních ambicí svých klientů. Dimension Data je členem NTT Group. 

 

Kontaktní informace
Pro více informací prosím kontaktujte:
Stanislav Přibyl

PRAM Consulting s.r.o.
T: +420 736 684 268

E: stanislav.pribyl@pram.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU