800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Slévárenské bedny
Rekonstrukce kulturního domu
Přeprava D/Pfarrkirchen - CZ/Olomouc
Stavební úpravy haly a administrativní budovy
Sběr a odvoz odpadu
5 nejnovějších nabídek
Prodej brambor konzumních odrůd Adéla a Terka žluté, dále Bela a Redana červené
Pokládka zámkové dlažby
Opracování / čištění / finální úprava a balení polotovarů z výroby - volná kapacita
Nabízíme volné kapacity - balení / pytlování – např. pelety, uhlí na gril….
Prášková lakovna

První modulární průmyslový M2M router na světě

09/07/2014

 

evon_180

eWON Flexy


Zařízení eWON Flexy je první modulární průmyslový M2M router na světě, který umožňuje OEM a integrátorům systémů propojit vzdálená zařízení v prostředí, kde se neustále mění druhy komunikace (2G, 3G, 4G, WiFi atd.), a komunikovat s většinou provozních zařízení. Díky koncepci základního modulu, který lze rozšířit o až čtyři další karty, nabízí router Flexy koncovým uživatelům v podstatě neomezené možnosti: mohou realizovat jednoduché sériové rozhraní, MPI, funkci komunikační brány mezi sběrnicí Profibus a Ethernetem nebo funkci směrovače pro WiFi LAN s redundancí prostřednictvím modemu 3G.

 

router_308

 

Router eWON Flexy dává příležitost nahradit stávající rádiovou a telefonní infrastrukturu a udržet při tom krok s vývojem komunikační techniky. Díky kombinaci sběru dat a přístupu na dálku umožňuje uživatelům cenově efektivně dostávat výstražná hlášení, sledovat provozní data a odstraňovat problémy ve výrobních závodech.


Průmysl se musí vyrovnat s nepřetržitým a rychlým vývojem komunikační techniky. Před několika lety byly nejnovějším způsobem komunikace sítě 2G (GPRS), ale nyní se hovoří o sítích 3G a dokonce 4G (LTE). Bezdrátová komunikace je nyní obecně rozšířená i v průmyslovém prostředí. Nepřetržitý vývoj techniky je ovšem v rozporu s přirozeným konzervatismem světa průmyslu. „Jestliže výrobce schválí a začne využívat určité řešení, požaduje kontinuální podporu po dobu nejméně deseti let,“ říká Serge Bassem, výkonný ředitel firmy eWON.


Flexibilní koncepce routeru: první na světě!
Router eWON Flexy umožňuje komunikaci bez nutnosti používat komunikační switche. „Flexibilní koncepce není v průmyslu nová. Je už široce rozšířená u PLC, ale poprvé je využita u routeru,“ dodává Serge Bassem. Novinka řeší problémy s připojením vzdálených zařízení v prostředí, kde se komunikační technika neustále mění, a stejně tak je univerzálním prostředkem pro komunikaci s různými provozními zařízeními bez ohledu na to, jaký protokol používají – ať jsou to PLC, terminály HMI, IP kamery, měřiče spotřeby, snímače atd.


Flexibilita nových routerů eWON Flexy má několik úrovní. Zaprvé, z hlediska WAN umožňuje instalace rozšiřujících karet realizovat různé varianty připojení k internetu: LAN, RTC, WiFi, CDMA, 2G, 3G. Za druhé je to flexibilita FIELD: výběrem základního modulu a rozšiřujících karet lze vytvořit čtyřportový ethernetový switch, modul se sériovými porty RS-232/422/485, porty MPI/Profibus apod. A nakonec, eWON Flexy nabízí aplikační software, který umožňuje realizovat služby s přidanou hodnotou, jako např. záznam dat nebo notifikace alarmů.


„Tato flexibilita zdůrazňuje naše základní úsilí o kompatibilitu. Pracujeme s mnoha partnery, z nichž každý vyvíjí svůj vlastní typ PLC. Proto připojení našich routerů k API těchto zařízení vždy využívalo standardy a otevřené protokoly, které práci usnadňují. Nyní, s Flexy, to bude opravdu dětská hra,“ uzavírá Serge Bassem.

Společnost eWON je belgický výrobce průmyslových routerů a návrhář Talk2M, inovativní služby pro vzdálený přístup založené na cloudu. Od roku 2001 se společnost eWON
vypracovala na vedoucího hráče na trhu s inteligentními internetovými routery pro vzdálený přístup a spolupracuje s výrobci PLC a řídicích systémů na celém světě.
Pro více informací o firmě eWON navštivte www.ewon.bi


EWON
SALES CONTACT
Telefon: +32 (0)67 895 800
Fax: +32 (0)67 330 678
info@ewon.biz
eWON sa Avenue Robert Schuman 22 B-1400 Nivelles
Belgium
NIKOLAEVA Ouliana
Telefon: +32 67 709 154
Fax: +32 67 330 678
ONA@eWON.biz
Powered by

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU