800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Samolepící štítky potištěné a odvíječe
Fasáda
Stavební úpravy a přístavba ZŠ
Zateplení obecního úřadu a kulturního domu
Skříň
5 nejnovějších nabídek
Manipulační technika - BTLT 2000 E
Balkancar
Manipulační technika - BT
Naše podhledové ostrůvky Knauf AMF
ROBUSTNÍ SYSTÉM PRO STROPY A STĚNY

RD Rýmařov s.r.o. - Rýmařovské domy

01/11/2015

 

logo_130_06

 

Jsme firma se 40letou tradicí, která vyrábí a montuje dřevostavby - nízkoenergetické rodinné domy na klíč, které splňují veškeré nároky kladené na moderní způsob bydlení. Realizujeme rodinné i bytové domy. Do měsíce postavíme dům na Vašem pozemku.

 

l92_11_33707_750

 

Firma RD Rýmařov je největším dodavatelem dřevostaveb v rámci celé České republiky. Společnost, která má téměř čtyřicetiletou tradici, se již mnoho let také úspěšně prosazuje i na zahraničních trzích. Již přes 20 tisíc domů postavených nejen u nás, ale i například v Německu, Řecku, Švýcarsku či Slovensku, hovoří samo za sebe. Dodávané montované stavby jsou vyrobeny na bázi lehké prefabrikace dřeva. Vyznačují se především nízkými energetickými nároky - proto jsou stále populárnější.

 

RD Rýmařov klade také důraz na zdravotní nezávadnost používaných materiálů. Ve všech požadavcích splňuje tuzemské normy i přísné normy tradičních zemí Evropské Unie. Kvalitu produktů a poskytovaných služeb lze dokladovat certifikáty i řadou ocenění, která firma získala v renomovaných anketách a od prestižních institucí.

 

RD Rýmařov nabízí v současné době dvě desítky typových projektů. Technologie umožňuje velmi rychlou výstavbu při současném dodržení vysokých kvalitativních parametrů. Díky této technologii je možné realizovat stavby od objektů charakteru bungalovů, přes běžné rodinné domy určené pro trvalé bydlení, až po objekty určené pro hromadné ubytování osob včetně bytových domů.

 

Možná jsou samozřejmě i nadstandardní a atypická řešení. Výhodami jsou mimo jiné rychlost dodávky (dům můžete mít do měsíce), garantovaná cena (konečná cena je garantována bez jakýchkoliv víceprací) nebo mimořádně dlouhá záruka (na 30 let).

 

RD Rýmařov s.r.o. je:

- jeden ze zakladatelů Nadace „Dřevo pro život“

- členem Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD)

- členem občanského sdružení Moravskoslezský dřevařský klastr

- členem Svazu podnikatelů ve stavebnictví

- jeden z partnerů pilotního projektu TEMTIS (Educational Materials for Designing and Testing of Timber Structures)

4f47bb2a34676aa1c2180000_120_07

Kontakt

8. května 1191/45
Rýmařov

 ww.rdrymarov.cz

http://firmy.industry-eu.cz/rd-rymarov-sro

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU