800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Výkon činnosti koordinátora BOZP v přípravě a po dobu realizace stavby
Dodávka laserů
Výstavba nové ČOV a kanalizace
Vibrační stolice a mísicí linka
Dodávka odpadových nádob
5 nejnovějších nabídek
Elektroerozivní stroje - drátové řezačky AD 325 L BJ
Karusely - jednostojanové 1512
Nákup a prodej starších obráběcích strojů
Náhradní díly pro obráběcí stroje
Stěhování strojů a zařízení (demontáž a montáž)

Realizace staveb

27/02/2015

 

abs_120_01

 

Realizace staveb společně s dodávkami stavebních prací tvoří již od počátku existence společnosti hlavní náplň naší činnosti. Za dobu naší působnosti jsme realizovali řadu projektů – od těch nejjednodušších drobných oprav až po velké průmyslové objekty. Naší velkou výhodou je schopnost uspokojit zákazníky z mnoha zcela odlišných odvětví s odlišnými požadavky. Nesoustředíme se pouze na jeden okruh specifických zakázek, ale řešíme individuální projekty dle přání každého investora. Realizovali jsme řadu zajímavých staveb (několik ukázek můžete nalézt v sekci Reference). Z poslední doby stojí za zmínku například oprava administrativní budovy Českých drah a.s. a Viamont a.s. v Ústí nad Labem, kompletní rekonstrukce Hrádku na Letné v Teplicích, stavba a opravy několika průmyslových objektů pro sklárny v Teplicích a Chudeřicích, opravy budov pro Lázně Teplice v Čechách a.s., stavba objektu Ledvického fotbalového stadionuatd.

          Díky různorodosti zakázek jsme získali cenné zkušenosti v oblasti pozemních staveb. Můžeme vám, našim zákazníkům, tedy nabídnout profesionální přístup a kvalitní provedení stavebních prací. Náš firemní tým tvoří cca 50 stálých pracovníků, připravených splnit všechny Vaše představy.

 

Realizaci staveb provádíme (až na výjímky) od Chomutova po Ústí nad Labem. Nejčastěji však okres Teplice.

 

Bytový dům Praha - Troja

V roce 2014 jsme dokončili výstavbu bytového domu v Praze - Troji. Jedná se o 5ti podlažní dům se 4mi bytovými jednotkami a 2mi terasami. Návrh pochází z ateliéru Prof. Ing. arch. Ladislava Lábuse ve spolupráci s Ing. arch. Petrem Cimbulkou. Dům je koncipován ve funkcionalistickém stylu, využívá především přírodních materiálů (dřevo, kámen, sklo, přírodní ocel, teracco) a navzdory svým rozměrům velmi dobře zapadá do zdejší zástavby.

 

dum_240

 

ABS - stavební společnost s.r.o.

Teplická 4
Bílina
418 01
Česká republika

Tel.: +420 417 821 242
Fax: +420 417 821 002
E-mail:
Internet:

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU