800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Slévárenské bedny
Rekonstrukce kulturního domu
Přeprava D/Pfarrkirchen - CZ/Olomouc
Stavební úpravy haly a administrativní budovy
Sběr a odvoz odpadu
5 nejnovějších nabídek
Prodej brambor konzumních odrůd Adéla a Terka žluté, dále Bela a Redana červené
Pokládka zámkové dlažby
Opracování / čištění / finální úprava a balení polotovarů z výroby - volná kapacita
Nabízíme volné kapacity - balení / pytlování – např. pelety, uhlí na gril….
Prášková lakovna

Rovinný detekční laserový skener R2000 Detection

09/12/2014

 

 

pepperl_286

 

Rovinný detekční laserový skener R2000 Detection se stejným výkonem jako skenery s dlouhým dosahem a s jednoduchostí snímače


Uživatelsky přívětivý a intuitivní dohled i v nejnáročnějších provozních situacích

 

Skener R2000 Detection, který využívá všechny výhody výkonné skenovací metody Pulse Ranging Technology (PRT) od firmy Pepperl+Fuchs, je ideální pro náročný dohled v provozních podmínkách i pro asistenční systémy. Detekce prázdných pozic a rozeznávání volného prostoru jsou stejně snadné jako detekce přesahujících produktů ve vysokorychlostních automatických skladech AS/RS. Jinou skupinou úloh jsou asistenční systémy pro zamezení kolizím u automaticky řízených vozíků i manuálně řízených vysokozdvižných a manipulačních vozíků, kde skener R2000 Detection využívající metody PRT nabízí vynikající vlastnosti a výkon. Velké rychlosti a výkonu dosahují skenery R2000 Detection díky převratnému měřicímu principu PRT, který využívá měření doby šíření signálu ultrakrátkých, vysoce intenzivních světelných impulzů. Výsledkem je vynikající odolnost skenerů R2000 Detection proti rušivému okolnímu světlu a nepřekonatelná přesnost, dokonce i při skenování na velké vzdálenosti. Skenery R2000 Detection, stejně jako všechny produkty řady R2000, používají místo složité konstrukce s rotujícími zrcátky unikátní rotační měřicí hlavici. To přináší mnoho důležitých
vylepšení technických vlastností, včetně roviny skenování bez výkyvů a skenovacího pole 360°. Velmi přesný světelný paprsek o průměru jen několika milimetrů umožňuje detekovat i velmi malé a tenké předměty, např. dráty. Vzhledem k těmto vlastnostem, v kombinaci s úhlovým rozlišením 0,071°  nejlepším na trhu – tvoří skener R2000 Detection novou výkonnostní třídu. Výkon zařízení ještě podtrhuje interní frekvence měření 54 000 datových bodů za sekundu a rotace hlavice s frekvencí 30 Hz.
Po proskenování celého pole 360° vyhodnotí výkonný mikroprocesor naměřená data a porovná je s až čtyřmi uživatelem definovanými detekčními poli. Výsledky vyhodnocení true/false v každé oblasti detekce mohou být logicky zkombinovány a přiřazeny k jednomu ze čtyř digitálních výstupů. Konfiguraci zjednodušuje použití nástroje DTM (Device Type Manager), který může být součástí libovolné aplikace FDT, např. PACTware. Výsledkem je jasná a intuitivní grafická konfigurace s okamžitou vizuální zpětnou vazbou.
Chcete-li vidět skener R2000 Detection v provozu a získat hlubší informace o tom, jak pracuje, podívejte se na animované video R2000 (http://www.youtube.com/watch?v=YfdOahew5r8).

laser_393

O společnosti Pepperl+Fuchs
Společnost Pepperl+Fuchs je přední firma v oblasti vývoje a výroby elektronických snímačů a komponent pro světový automatizační trh. Po více než šedesát let jsou nám naše kontinuální inovace, vysoce kvalitní produkty a neustálý rozvoj zárukou úspěchu.


Jedna společnost – dvě divize
Pepperl+Fuchs – PROTECTING YOUR PROCESS
Divize procesní automatizace je vedoucí společnost na trhu v oblasti jiskrové bezpečnosti a ochrany proti výbuchu. Nabízíme úplná, na aplikace orientovaná řešení, včetně uživatelsky specifických rozváděčů pro řídicí systémy v procesní výrobě. Rozsáhlý sortiment naší divize zahrnuje různé druhy výrobků: oddělovací bariéry, komponenty pro infrastrukturu sběrnic, systémy distribuovaných I/O, řešení pro rozhraní HART, zařízení pro měření výšky hladiny, systémy pro ochranu zařízení závěrem s vnitřním přetlakem, průmyslové monitory a řešení pro HMI, napájecí zdroje, výstražné hlásicí systémy pro odlučovače lehkých kapalin (např. oleje a benzínu), převodníky signálů, zařízení pro ochranu před bleskem a přepětím, zařízení pro bezpečné vypnutí zařízení a příslušenství.
Pepperl+Fuchs – SENSING YOUR NEEDS
Objev indukčního snímače přiblížení, který učinila společnost Pepperl+Fuchs v roce 1958, byl významným milníkem ve vývoji automatizační techniky. Podle hesla „Sensing your needs“ těží zákazníci z řešení snímačů určených pro automatizaci strojní výroby, vyvinutých na míru podle jejich potřeb. Hlavními cílovými segmenty trhu v oblasti automatizace strojní výroby jsou konstrukce strojů a zařízení, automobilový průmysl, zařízení pro skladování a manipulaci s materiálem, polygrafický a papírenský průmysl, obalová technika, procesní zařízení, konstrukce dveří, bran a výtahů, mobilní zařízení a obnovitelné zdroje energie. Divize nabízí široký sortiment průmyslových snímačů, ať už jsou to indukční, fotoelektrické nebo ultrazvukové, rotační snímače polohy, identifikační systémy, čtečky čárového a maticového kódu nebo snímače obrazu.

www.pepperl-fuchs.com
Pepperl+Fuchs srl
Sokolovská 79
186 00 PRAGUE 8
Czech Republic
DEPARTMENT SALES
Telefon: + 420 221 115 540
Fax: + 420 221 115 550
info@cz.pepperl-fuchs.com

Pepperl+Fuchs GmbH
Lilienthalstraße 200
D-68307 Mannheim, Germany
Telefon: +49 621 776-1111
Fax: +49 621 776 -271111
www.pepperl-fuchs.com
fa-info@de.pepperl-fuchs.com
Irmtraud SCHMITT
Telefon: +49 621 776-1215
Fax: +49 621 776-2505
ischmitt@de.pepperl-fuchs.com

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU