800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Extrudovaný polystyrenový odpad
TDS - Revitalizace ZŠ
Dodávka dopravního značení
Svařovací robotická buňka
Výměna střešních oken
5 nejnovějších nabídek
Lisování tekutého kovu
Nízkotlaké lití
Gravitační odlévání do kokil
Podlahový mycí stroj - Bateriový - Giampy 22B
Podlahový mycí stroj - Bateriový - E36 B

Ruský a čínský trh nabízí obrovské možnosti - UNEX a.s.

07/01/2014

 

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhh_214_03

V říjnu jsme se zúčastnili hned tří veletrhů: na největší domácí oborové akci, Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně, se UNEX prezentoval v rámci doprovodné akce JobFair, další dvě akce nás zavedly na východ, do Ruska do Sankt-Petěrburgu a Moskvy a potom ještě dále na východ, až do čínského Pekingu. Ve všech případech návštěva splnila účel.

Veletrh pracovních příležitostí JobFair MSV 2013 byl šancí, jak představit UNEX především potenciálním zaměstnancům z řad studentů a absolventů. Přestože se jednalo pouze o jednodenní akci, pavilon A2 brněnského Výstaviště navštívilo více než 7 500 návštěvníků a řada z nich se zastavila i u expozice UNEXu. Všem, kteří u nás hledali informace, nebo inspiraci pro budoucí uplatnění děkujeme a věříme, že se s některými z nich budeme, už jako s kolegy, potkávat v Uničově, Olomouci nebo ve Snině.

Výstavy Ruský průmyslník se v Sankt-Petěrburgu zúčastnilo 472 firem z 11 států, expozice UNEXu byla součástí sedmičlenné české delegace pod hlavičkou státní agentury CzechTrade. Rusko všechny další tzv. post-sovětské státy patřily v minulosti k významným odběratelům uničovské produkce, a účast na veletrhu je z tohoto pohledu možno považovat za zahájení návratu UNEXu na obrovský rusky hovořící trh. Delegace UNEXu v rámci své cesty do Ruska navštívila také Moskvu, kde bude již na jaře tohoto roku otevřena místní obchodní kancelář. V této souvislosti je dobré připomenout, že to bude téměř přesně rok poté, co bylo v Denveru otevřeno americké zastoupení firmy.

Desítky tisíc návštěvníků si našlo cestu na 15. ročník výstavy "China Coal and Mining Expo". Expozice UNEXu byla součástí oficiální účasti České republiky, organizovanou Ministerstvem průmyslu a obchodu. Naším cílem bylo především zmapovat konkurenci na největším trhu světa a současně podpořit kontakty se zákazníky, které již v této části Asie máme. Oba cíle byly splněny k naší plné spokojenosti.

Chtěli bychom ještě jednou poděkovat všem zájemcům, zákazníkům i obchodním partnerům, s nimiž jsme se v Pekingu i Sankt-Petěrburgu potkali, za zájem a těšíme se na spolupráci. Stejně tak děkujeme agentuře CzechTrade a Ministerstvu průmyslu a obchodu ČR za to, že nám umožnili se obou akcí zúčastnit.

 

aaa_749

ssss_752

Brníčko 1032
Uničov
783 93
Česká republika

Kontaktní údaje

Tel.: +420 585 071 111
Fax: +420 585 071 001
E-mail:
Internet:

Eshop

http://firmy.industry-eu.cz/unex-as

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU