800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Likvidace odřezků HDPE pěny
Flow pack balící stroj na RAW tyčinky 30-50
Výroba hřídele
Dřevěný materiál
Nafta 3000 l
5 nejnovějších nabídek
Sedák rovný (Podlepený) 510x420x60
Vlastní konstrukce licích zařízení
Pokládka živice
Rekonstrukce a modernizace jeřábů
Jeřábové dráhy

Siemens doplnil do svého systému automatizace budov ovládací panely s dotykovým displejem

23/04/2013

Společnost Siemens obohatila svůj systém Desigo pro automatizaci budov o moderní ovládací rozhraní s názvem „Desigo Touch and Web“. Dva panely s dotykovým displejem nabízejí intuitivní ovládání technických zařízení budov (TZB) způsobem, který je mnohem pohodlnější a výkonnější, než bylo dosud obvyklé. Nové rozhraní umožňuje ovládat zařízení v objektech také prostřednictvím webového prohlížeče. Ovládací jednotky s dotykovým displejem umožňují realizovat zcela nové, intuitivní způsoby řízení, jež jsou operátory vysoce ceněny zejména pro uživatelskou vstřícnost a snadné použití. Společnost Siemens na tento trend reaguje doplněním systému Desigo pro automatizaci budov o dva ovládací panely s dotykovým displejem.

Model PXM40 uživatelům nabízí displej s úhlopříčkou o velikosti 10", model PXM50 pak displej s úhlopříčkou o velikosti 15". Díky použité kapacitní metodě snímání lze oba přístroje ovládat bez přítlaku – pouhým přiložením, resp. pohybem prstů – tedy způsobem známým ze současných inteligentních telefonů a tabletů. Oba ovládací panely mají širokoúhlý barevný displej s vysokým rozlišením a kontrastem i velkým pozorovacím úhlem.

Nové dotykové panely jsou jednoúčelové operátorské jednotky určené k ovládání TZB. Přístup k funkcím operačního systému je tak u nich zablokován, aby se zabránilo změnám klíčových nastavení. Přístroje jsou přizpůsobeny pro montáž na dveře skříně rozvaděče a trvalý provoz a lze je použít k ovládání mnoha automatizačních stanic Desigo PX současně. Pro rychlou informaci o stavu zařízení v budově se hodnoty nejdůležitějších veličin zobrazují na přehledové obrazovce i v době, kdy není přihlášen žádný uživatel.

 

dispay_445

www.technickytydenik.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU