800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Sklíčidla na soustruh
Izolační pouzdro
Výroba krytů
Vyřízení dotací na výtahy
Sanační omítky a nátěry fasády
5 nejnovějších nabídek
Pásová pila MEBAeco 335
Svařovcí zdroje NEOMIG - kompaktní
PLAZMOVÁ TECHNOLOGIE - Kjellberg
Ocelová lana
Evidence – Kontrola – Revize

SKIVE a SKIVE-C - Nadčasová elegance

15/12/2015

 

 

haas_239

 

Do nové jubilejní topné sezóny přichází HAAS+SOHN Rukov s novými modely kamen Skive a Skive-C. Spojení jednoduchosti a elegance, tak by se dala stručně a výstižně popsat nová modelová řada Skive.

Krbová kamna značky HAAS+SOHN jsou vždy o krok napřed. Nejen svým designem, který se u kamen Skive nechal inspirovat jednoduchou elegancí, ale především svými technickými parametry a uživatelským komfortem.

Komfortní ovládání
Nové modely krbových kamen HAAS+SOHN jsou interiérové zdroje vytápění nové generace. Easy Control je patentovaná koncepce, kdy jedním regulátorem jednoduše a pohodlně ovládáte všechny přívody vzduchu (primární, sekundární i terciární) a tím řídíte i proces spalování.

Kamna také disponují nově vyvinutým uzavíratelným přívodem vzduchu, pro fázi, kdy jsou mimo provoz. Ten slouží k tomu, že kamna nepředávají chladný vzduch z externích prostor do místnosti, pokud se v nich právě netopí. Díky svým vlastnostem je nový model krbových kamen Skive a Skive-C zástupcem čistého, bezpečného a úsporného vytápění nové generace.

Větší požitek z ohně
Díky velkému prosklení dvířek si užijete ještě větší pohody a relaxace při pohledu na sálající plameny. Spalovací komora je uzpůsobena tak, že lze použít polena o velikosti až 50 cm. Při jmenovitém výkonu 4 – 12 kW tak bezpečně vytopíte prostor až 220m3. Model Skive je navíc praktický, neboť dřevo na přikládání můžete umístit do boxu přímo pod kamny.

Unikátní design kachlí
U kachlového modelu kamen Skive-C byl použit nový netradiční povrch obkladu. Tato kamna se budou vyjímat jak v minimalistických moderních obydlích, tak i v tradičních domácnostech. Kamna jsou k dostání s výběrem obkladu v barvě lesklá černá, medovník či slonová kost.

 

krb_399

 

HAAS+SOHN Rukov s.r.o. - kooperace

Nádražní 312
Jiřetín pod Jedlovou
407 56
Česká republika

Tel.: +420 412 332 909
Mob.: +420 725 997 742
E-mail:
Internet:

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU