800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Rekonstrukce fasády, objektu, oplocení a zastřešení
Vstupní brána - část II.
Snížení energetické náročnosti budovy
Čistička odpadních vod
Hutní materiál
5 nejnovějších nabídek
Dopravu osob nebo přepravu zásilek
Sturmet
Permanentní magnety
Divize Plasty
Magnety SMCO

SNÍŽENÍ CEN ŘETĚZŮ LU

22/02/2017

 

Bezkonkurenční ceny těsnících řetězů typu LU...            

Ipřes rostoucí ceny ropných produktů se nám díky zavedení nových výrobních technologií podařilo v letošním roce snížit ceny těsnících řetězů typu LU klasické verze o 5 až 12% v závislosti od velikosti. Spolu s dalšími velmi zajímavými slevami pro věrné zákazníky, množstevními slevami u jednorázových velkých odběrů se stávají těsnící řetězy systému INTEGRA od společnosti GONAP velmi zajímavým produktem na českém trhu. Atraktivní ceny neznamenají nižší kvalitu výrobků. Naopak kvalita všech provedení (pozink, nerez, silikon, NBR, EPDM, pro pitnou vodu ...) je na vysoké technické úrovni.

 

 

Těsnící řetěz typu LU standardní verze

Jako další variantu ekonomicky ještě zajímavější jsme vyvinuli těsnící řetězy verze BIS. Tato verze je pouze u velikosti řetězů  LU-5 až LU-11 a pro provedení Z (EPDM/pozink), A2 (EPDM/nerez), KTW (EPDM pro pitnou vodu/nerez).  Oproti standardní verzi se po stránce těsnících vlastností nelíší ničím. Rozdíl je jenom v provedení destiček. U standardní verze jsou destičky z polymidu s robustní ocelovou podložkou. U verze BIS jsou destičky pouze z polyamidu. Verze BIS je oproti standardní verzi o 10 až 15% levnější.

 

Standardní verze                           Verze BIS

 

Kdy použít standardní verzi a kdy verz BIS?
Pro případy, kdy nasunutí řetězu do otvoru nebo chráničky je třeba provést silou, je vhodnější použít standardní verzi. U verze BIS hrozí prasknutí destičky. Nasunutí řetězu silou je někdy nutné z důvodu, že prostor pro utěsnění je na spodní hranici rozmezí prostoru, který daný řetěz je schopen utěsnit. Rovněž při nutnosti použití robustních řetězů na malých průměrech potrubí, řetěz není schopen ideálně obejmout potrubí a vytvoří se polygon, který při zasouvání do kruhového otvoru je nutno deformovat a přizpůsobit otvoru.

 

GONAP spol. s r.o.

č.p. 1030

Mosty u Jablunkova

739 98

Česká republika

 

Tel.:+420 558 368 040

Fax: +420 558 368 261

E-mail: info@gonap.cz; tesnicisystemy@gonap.cz

Internet: www.gonap.cz

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU