800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Kompletní rekonstrukce komunikace
Tisk formulářů
Alobal svačinový 10m
Dodávka výstředníkového lisu
Fyzická bezpečnost - PD
5 nejnovějších nabídek
Směs drti LDPE/HDPE
Vakuově tvar. HDPE drť
Balení technických výrobků do sáčků
Pěnové výplně
Výroba plastových kufříků

SOHAG a.s. - Kvalita, komplexnost a zkušenosti

02/11/2016

 

sohag_198

 

 
Profil společnosti

Akciová společnost SOHAG byla založena v roce 1993 se zaměřením na výrobu přesných dílů pro automobilový průmysl. Firma se zpočátku specializovala na CNC soustružení, od roku 2003 začala rozšiřovat své výrobní možnosti o CNC frézování a vrtání. V průběhu své existence si akciová společnost SOHAG vybudovala pevnou pozici na trhu obráběných dílů.

 

Kvalita
 
Po celou dobu existence firmy je na výrobu obráběných dílů ve vysoké jakosti kladen velký důraz. Úspěšný export na zahraniční trhy nám tuto prioritu potvrzuje. Kvalita je založena především na zodpovědném přístupu všech pracovníků a na ověřování jakosti na moderním kontrolním vybavení.
 
 
Komplexnost
 
při řešení požadavků zákazníků je pro nás samozřejmostí. Počínaje materiálem (hutní polotovary, výkovky, odlitky) přes tepelné zpracování (kalení, žíhání, cementace), kooperační obrábění (obrážení, broušení atd.) až po závěrečnou povrchovou úpravu (chromát, fosfát, nitridace atd.) – to všechno jsou oblasti, které jsme schopni pro Vás ve spolupráci s našimi osvědčenými partnery zajistit.
 
 
Zkušenosti
 
Firma se zabývá výrobou přesných obráběných dílů již od roku 1994. Zkušenosti, které jsme v průběhu tohoto období získali, neustále prohlubujeme při dodávkách pro náročný trh Evropské unie a jsou našim zákazníkům plně k dispozici při posouzení i výrobě zakázek.
V roce 2005 byla firma úspěšná při podání žádosti o poskytnutí podpory ze strukturálních fondů Evropské unie. Podařilo se jí získat dotaci ve výši 2,45 mil. Kč na nákup technologie v rámci Operačního programu Průmysl a podnikání.
 
 
 

SOHAG, a.s.

Vlkoš 706
Vlkoš u Kyjova
696 41

Tel.: +420 518 625 151, 518 625 152
Fax: +420 518 625 021
E-mail:
Internet:

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU