800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Pravidelné odběry drtě
Pila
Výstavba chodníku a cyklostezky
Dveře
Oprava střešní krytiny bytového domu
5 nejnovějších nabídek
SADA - komplet těsnění na 1 italský vršek 1/2" - U2/268H
Kolečka Steinco
Přepravní EUROBOX 1200x800x900 5VVL
Papír antikorozní - Role, SVIK š.750, 106g/m2
Paleta lisovaná INKA F10 - 1200x1000x140 - nosnost 900kg

Sophos Mobile Control nyní i pro zařízení s Windows 8

16/07/2013

logo_337

S miliony uživatelů iOS a Android zařízení nyní Sophos Mobile Control přináší bezpečnost také uživatelům mobilů a tabletů s operačním systémem Windows 8

Lídr pro správu mobilních zařízení Sophos nyní poskytuje vylepšenou verzi SaaS, podporu pro Win 8, zjednodušený reporting i správu

 

 

Společnost Sophos, přední dodavatel komplexních bezpečnostních řešení v oblasti IT, představila Sophos Mobile Control 3.5, nejnovější verzi svého oceňovaného řešení pro správu mobilních zařízení (MDM). Dostupný jak on-premise, tak jako služba (SaaS), zjednodušuje Sophos Mobile Control 3.5 pro malé a střední podniky bezpečnost a kontrolu mobilních zařízení. Nová verze je rozšířena o podporu zařízení s operačním systémem Windows Mobile 8, zjednodušuje jejich monitoring a správu, čímž výrazně usnadňuje definování, prosazování a implementaci konceptu BYOD (Bring Your Own Device, princip používání vlastních koncových zařízení v podnikovém prostředí).

Některé současné podnikové odhady uvádějí, že až 96 % organizací má zaměstnance, kteří využívají jak služební, tak soukromá mobilní zařízení pro pracovní účely, to nutí IT oddělení k přijetí nových strategií a politik pro ochranu dat na těchto zařízeních. I přesto, že se denně ztrácí obrovský počet mobilních telefonů a tabletů, někteří uživatelé nezabezpečí svá zařízení byť jen základním zaheslováním. Mobilní malware a hacking je na vzestupu a mnoho pracovníků stále používá nezabezpečená osobní zařízení pro přístup k podnikovým datům -   jedná se o velký problém organizací, které se snaží chránit svá data a zároveň umožnit zaměstnancům pracovat, jak sami chtějí a potřebují.

Sophos Mobile Control (SMC) poskytuje kompletní ochranu, kterou IT vyžaduje, aby s jistotou mohlo přijmout zaměstnanecká mobilní zařízení. Tato nejnovější verze přináší vedle podpory zařízení iPhone / iPad a Android také podporu Windows Phone 8, a spolu se samoobslužnými funkcemi pro uživatele umožňuje IT oddělení spravovat celý životní cyklus zařízení včetně scénářů pro případ ztráty či krádeže. Součástí SMC 3.5 je snadno použitelná klientská aplikace, která poskytuje přístup k reportingu stavu zařízení, zprávám a informacím o podpoře – umožňuje tak IT oddělení komplexní dohled nad zařízením.

Zjednodušená administrace je přístupná přes aktualizované menu, řídící panel (dashboard) a další vylepšení pro pracovní postupy. SaaS verze SMC 3.5 poskytuje lepší integraci do podnikového IT s novým vzdáleným Exchange ActiveSync (EAS) Proxy serverem, což umožňuje organizacím blokovat nevyhovující zařízení z příchozích emailů, a vzdálenou LDAP podporu, která uživatelům umožňuje snazší přístup k Active Directory.

Sophos Mobile Control 3.5 obdržel od odborného titulu SC Magazine hodnocení 5 hvězdiček v posledním testování MDM zařízení (Mobile Devices Management, Systémy pro správu mobilních zařízení). V hodnocení bylo uvedeno, že „Sophos Mobile Control poskytuje kompletní sadu nástrojů a funkcí pro správu a kontrolu široké škály mobilních zařízení." Pozitivně byly hodnoceny také snadná nasazení a správa.

 

 

 

O společnosti Sophos

Již více než 100 milionů uživatelů ze 150 zemí se spoléhá na komplexní bezpečnostní řešení společnosti Sophos jako na nejlepší možnou ochranu před pokročilými hrozbami i ztrátou dat. Společnost Sophos nabízí jednoduše implementovatelné, spravovatelné a použitelné služby síťové bezpečnosti, zabezpečení koncových bodů, webových prezentací, elektronické pošty i mobilních zařízení. To vše za podpory globální sítě pro zkoumání hrozeb SophosLabs.

Společnost Sophos sídlí v americkém Bostonu a v britském Oxfordu. Více informací o společnosti naleznete na adrese www.sophos.com.

 

 

Kontakt pro média:

PRAM Consulting s.r.o.

Šárka Bláhová

Mobil: 734 428 603

Telefon: + 420 224 913 000

e-mail: sarka.blahova@pram.cz

www.pram.cz

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU