800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
TDS - Revitalizace ZŠ
Dodávka dopravního značení
Svařovací robotická buňka
Výměna střešních oken
Mytí oken
5 nejnovějších nabídek
Výroba forem
Opracování plastů
Vstřikování termoplastů
Plastové drtě a regranuláty PP,HDPE,LDPE,PC,ABS,PS,PSH
Skartace papírových dokumentů

Sophos vnáší do oblasti ochrany serverů vysoký výkon i jednoduchou správu

30/08/2013

alogo_302

Řešení Sophos Server Protection — flexibilní multiplatformní antivir určený pro virtuální i fyzické servery

 

 

Společnost Sophos oznámila dostupnost řešení Sophos Server  Protection – snadno použitelného a flexibilního antiviru určeného pro serverová prostředí, který umožňuje ochranu dat bez omezení výkonu. Jedná se o nejnovější přírůstek do rodiny bezpečnostních produktů společnosti Sophos poskytujících srozumitelné a ucelené zabezpečení serverů, sítí i koncových zařízení.

 

Stále častější přesun fyzických serverů do virtuálních prostředí představuje spolu s rostoucí hrozbou útoků na důležitá data nové výzvy pro IT profesionály. Ti musí být schopni nejen zajistit dostatečnou míru bezpečnosti, ale také udržet vysoký výkon i hustotu serverů. Uváděný Sophos Server Protection je ideálním produktem pro řešení těchto problémů, zejména pak díky integraci agentless antiviru pro vShield nevyžadujícího žádnou speciální instalaci v provozním prostředí (agentless antivirus) a plnohodnotných antivirových klientů pro operační systémy Windows, Linux, Mac a UNIX a také díky umožnění centrální správy.

 

Současné servery bezesporu potřebují tu nejlepší ochranu před škodlivým softwarem. Jenže dosáhnout uspokojivého stavu zabezpečení při udržení vysokého výkonu, navíc napříč rozmanitými prostředími zvyšuje kvalitativní i časové nároky na správu. Náš nový produkt nabízí optimální řešení těchto problémů,“ říká viceprezident John Shaw, produktový manažer ve společnosti Sophos.

 

Řešení Sophos Server Protection podporuje širokou řadu serverových a virtualizačních platforem, a to včetně Windows, Linux, UNIX, Mac, Hyper-V, vSphere/ESX/ESXi a XenServer. Nabízí praxí osvědčenou ochranu jak proti známým, tak díky komunikaci s globální sítí pro zkoumání hrozeb SophosLabs v reálném čase i proti neznámým hrozbám. Další úroveň zabezpečení pak nabízí klientská aplikace pro operační systém Windows podporující například technologii HIPS, řízení aplikací a hodnocení záplat.

 

O společnosti Sophos

Již více než 100 milionů uživatelů ze 150 zemí se spoléhá na komplexní bezpečnostní řešení společnosti Sophos jako na nejlepší možnou ochranu před pokročilými hrozbami i ztrátou dat. Společnost Sophos nabízí jednoduše implementovatelné, spravovatelné a použitelné služby síťové bezpečnosti, zabezpečení koncových bodů, webových prezentací, elektronické pošty i mobilních zařízení. To vše za podpory globální sítě pro zkoumání hrozeb SophosLabs.

Společnost Sophos sídlí v americkém Bostonu a v britském Oxfordu. Více informací o společnosti naleznete na adrese www.sophos.com.

 

 

 

 

Kontakt pro média:

PRAM Consulting s.r.o.

Šárka Bláhová

Mobil: + 420 734 428 603

Telefon: + 420 224 913 000

e-mail: sarka.blahova@pram.cz

www.pram.cz

 

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU