800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
TDS - Revitalizace ZŠ
Dodávka dopravního značení
Svařovací robotická buňka
Výměna střešních oken
Mytí oken
5 nejnovějších nabídek
Výroba forem
Opracování plastů
Vstřikování termoplastů
Plastové drtě a regranuláty PP,HDPE,LDPE,PC,ABS,PS,PSH
Skartace papírových dokumentů

Společnost InterSystems patří mezi stovku předních IT společností ve zdravotnictví

17/07/2013

 

logo_228

Zájem o technologie pro propojené zdravotnictví zajistil InterSystems již po patnácté umístění v prestižním hodnocení časopisu Healthcare Informatics

 

Společnost InterSystems, světový lídr v softwaru pro propojené zdravotnictví, oznámila, že ji přední zdravotnický časopis Healthcare Informatics uvádí ve svém hodnocení jako třicátého největšího poskytovatele informačních technologií ve zdravotnictví. Hodnocení 2013 Healthcare Informatics 100 uvádí přední společnosti podle zisku z prodeje informačních technologií a služeb ve zdravotnictví ve Spojených státech v roce 2012.

Zisk společnosti InterSystems plynoucí z oblasti zdravotnictví vzrostl v roce 2012 oproti minulému roku o 14,1 procenta. InterSystems se mezi předními společnostmi zabývajícími se informačními technologiemi pro zdravotnictví objevuje každoročně již patnáct let.

Mezi produkty a pokročilé technologie pro propojené zdravotnictví společnosti InterSystems patří strategická platforma pro zdravotnickou informatiku InterSystems HealthShare®. Umožňuje organizacím zaznamenávat a sdílet všechna data o pacientech a poskytuje aktivní analýzu v reálném čase, na základě níž je možné činit odpovědné kroky v nemocniční síti, na místní, regionální či celostátní úrovni. HealthShare zjednodušuje strategickou interoperabilitu, koordinaci péče, správu veřejného zdraví a zapojení subjektů na místní úrovni. Dalšími produkty InterSystems jsou např. nejrozšířenější databázový systém ve zdravotnických aplikacích InterSystems CACHÉ® a platforma pro rychlou integraci a vývoj propojitelných aplikací InterSystems Ensemble®.

„Společnost InterSystems má v oblasti zdravotnické informatiky více než třicetileté zkušenosti a na technologiích InterSystems jsou založeny nejúspěšnější celostátní a jiné rozsáhlé propojené zdravotnické systémy. Poskytujeme platformu mnoha prodejcům zdravotnických aplikací, kteří byli zařazeni do hodnocení Healthcare Informatics 100, např. firmám Epic nebo 3M Health Information Systems, i mnoha nejznámějším americkým nemocnicím a zdravotnickým systémům,“ říká Paul Grabscheid, viceprezident společnosti InterSystems pro strategické plánování.

 

V případě zájmu o další informace prosím kontaktujte:

 

PRAM Consulting s.r.o.

Zuzana Záhorová

E: zuzana.zahorova@pram.cz

T: +420 224 913 003

 

nebo

 

InterSystems B.V.

Iveta Přidalová

E: Iveta.Pridalova@InterSystems.com

 

 

O společnosti InterSystems

Společnost InterSystems patří mezi světové softwarové lídry v softwaru pro propojené zdravotnictví. Sídlí v Cambridge v americkém státu Massachusetts a má pobočky ve 25 zemích. InterSystems HealthShare® je strategická platforma pro zdravotnickou informatiku, která zajišťuje výměnu a aktivní analýzu informací v nemocniční síti a v místních, regionálních či celostátních sítích. InterSystems Caché® je celosvětově nejpoužívanější databázový systém v nemocničních aplikacích. InterSystems Ensemble® je platforma pro rychlou integraci a vývoj propojitelných aplikací. InterSystems TrakCare™, je internetový unifikovaný informační systém pro zdravotnictví, s nímž lze rychle využívat výhod elektronických záznamů o pacientech. Produkty společnosti InterSystems využívají tisíce nemocnic a laboratoří po celém světě. 

Více informací najdete na InterSystems.com, www.youtube.com/InterSystemsCorp, www.facebook.com/InterSystems nebo na @InterSystems on Twitter.

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU