800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Vrata do průjezdu obytného domu
Konstruktér CAD CATIA V5
Jednohřídelný drtič
PET předlisky
Výroba vzdušníků
5 nejnovějších nabídek
BMW boxy
KOMBINOVANÁ VEDENÍ PRO VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ
HENSOTHERM 410 KS indoor
HENSOTHERM 310 KS indoor
Protipožární nátěry HENSEL od SIMAT a.s.

Společnost Panasonic představuje novou řadu přenosných projektorů LX/LW

04/07/2013

 

Společnost Panasonic System Communications Company Europe uvádí novou řadu přenosných projektorů - LX/LW. Řada LX/LW je tvořena čtyřmi modely projektorů. Model PT-LX300 se svítivostí 3 200 lumenů a rozlišením XGA a model PT-LX270 s 2 700 lumeny a rozlišením XGA byly na trh uvedeny na konci června. Model PT-LW271 s 2 700 lumeny a rozlišením WXGA a model PT-LX351 se 3 500 lumeny a rozlišením XGA budou uvedeny na trh v červenci. Řada LX/LW nabízí vynikající výkon v této kategorii projektorů v kompaktním a lehkém těle.

Kromě vysokého výkonu má nová řada design šetrný k životnímu prostředí, a je tak optimální pro školní třídy, zasedací místnosti a mobilní firemní prezentaci. Kromě snadné recyklovatelnosti a splnění požadavků na omezení nebezpečných složek (RoHS) má řada LX/LW i velmi tichý provoz.
Hladina hluku 29 dB zaručuje, že projektor téměř není slyšet a neruší jednání nebo výuku. Nízká spotřeba energie, obzvláště v pohotovostním režimu a dlouhý cyklus výměny světelného zdroje, až 10 000 hodin, jsou více než vhodné pro intenzivní používání a splnění požadavků na nízké provozní náklady, které vyžadují vzdělávací instituce i podnikatelské subjekty.

Řada LX/LW má vstupní HDMI konektor, který usnadňuje konektivitu během jednání či výuky. HD audio i video je možné přehrávat z kompatibilních zařízení, jako jsou počítač, přehrávač DVD nebo AV zesilovač pomocí jednoho kabelu. 8W reproduktor přehrává silný a čistý zvuk. Jednoduchou výměnu lampy shora zvládne i laik.

 

projektor_382

 

www.technickytydenik.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU