800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Samolepící štítky potištěné a odvíječe
Fasáda
Stavební úpravy a přístavba ZŠ
Zateplení obecního úřadu a kulturního domu
Skříň
5 nejnovějších nabídek
Manipulační technika - BTLT 2000 E
Balkancar
Manipulační technika - BT
Naše podhledové ostrůvky Knauf AMF
ROBUSTNÍ SYSTÉM PRO STROPY A STĚNY

Společnost Panasonic představuje novou řadu přenosných projektorů LX/LW

04/07/2013

 

Společnost Panasonic System Communications Company Europe uvádí novou řadu přenosných projektorů - LX/LW. Řada LX/LW je tvořena čtyřmi modely projektorů. Model PT-LX300 se svítivostí 3 200 lumenů a rozlišením XGA a model PT-LX270 s 2 700 lumeny a rozlišením XGA byly na trh uvedeny na konci června. Model PT-LW271 s 2 700 lumeny a rozlišením WXGA a model PT-LX351 se 3 500 lumeny a rozlišením XGA budou uvedeny na trh v červenci. Řada LX/LW nabízí vynikající výkon v této kategorii projektorů v kompaktním a lehkém těle.

Kromě vysokého výkonu má nová řada design šetrný k životnímu prostředí, a je tak optimální pro školní třídy, zasedací místnosti a mobilní firemní prezentaci. Kromě snadné recyklovatelnosti a splnění požadavků na omezení nebezpečných složek (RoHS) má řada LX/LW i velmi tichý provoz.
Hladina hluku 29 dB zaručuje, že projektor téměř není slyšet a neruší jednání nebo výuku. Nízká spotřeba energie, obzvláště v pohotovostním režimu a dlouhý cyklus výměny světelného zdroje, až 10 000 hodin, jsou více než vhodné pro intenzivní používání a splnění požadavků na nízké provozní náklady, které vyžadují vzdělávací instituce i podnikatelské subjekty.

Řada LX/LW má vstupní HDMI konektor, který usnadňuje konektivitu během jednání či výuky. HD audio i video je možné přehrávat z kompatibilních zařízení, jako jsou počítač, přehrávač DVD nebo AV zesilovač pomocí jednoho kabelu. 8W reproduktor přehrává silný a čistý zvuk. Jednoduchou výměnu lampy shora zvládne i laik.

 

projektor_382

 

www.technickytydenik.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU